Kris Lemche


Pouhých 168 cm měřící Kris se narodil roku 1978 v Bramptonu, v kanadské provincii Ontario, přesné datum jeho narození se neví. Je nejstarší ze tří dětí, jeho bratr Matt se rovněž věnuje herectví. Jeho matka je učitelka a otec podnikatel.

Kris se chtěl původně stát doktorem biochemie, ale nakonec spíš díky své přítelkyni, než že by o to nějak stál, skončil na Mayfieldské škole umění.

Jeho první rolí se stal Zed Goldhawk v seriálu Flash Forward. Tehdy k herectví přičuchl nejvíce a rozhodl se u něj už zůstat. Spolu se svými kamarády se pokoušel natočit i několik krátkých nezávislých filmů. Užívá si, že je součástí hudebního průmyslu a můžete ho tak najít v celé škále zaměstnání. Jeho hereckým idolem je Robert DeNiro.

“Zjistil jsem, že hraní skutečně miluji. Miluji být s kreativními lidmi a podílet se s nimi na výsledku. ”

“Miluju záporné role. Je těžké najít roli mladého člověka, který má světu co říct.”

Sdílejte článek

17 komentářů

Přidejte svůj komentář
 1. Dextra 30 července 2007 v 10:03

  Jino: Vracet ti to nebudu. No mezi Seanem a Krisem je ten rozdíl, že zatímco Sean má nálepku “Stifler z Prciček”, tak Kris má nálepku “ten z Ginger Snaps”, ale to už je slovíčkaření. Je to už dýl, co jsem sem dávala Aarona Stanforda, který hrál zatím jen v jednom hororu, ale udělal si tam hodně dobrý jméno (on je teda vysoce ceněný herec i tak, ale to je detail). A vzhledem k tomu, že v Krisově životopise uváděli, že natáčí i nezávislé filmy, tak co víš, třeba se ho jednou dočkáme i na režisérské sesli. A pokud ti tu nějaký herec chybí, není nic jednoduššího než nám poslat jeho životopis – jak jsi ostatně už udělal.

  Waump: Ono toho nefunguje víc, ale zrovna vyhledávání mě teda funguje… I když dřív to vyhledávalo i herce i filmy, teď to vyhledá buď jenom herce nebo jenom film, podle toho, co zadáš. Ale to tak má být, protože stránky prošly menšími úpravami.

 2. Jino 29 července 2007 v 22:43

   NancyBitch: Jo sak jo, už držím hubu . Jen mi proste prislo trosku blbe sem davat herce, ktery není moc znamy a pritom tady spousta znamejsich chybi. Kdyby třeba hral ve více hororech tak bych fakt nemel vyhrady, ted si jen matne vybavuju ze hral v Ginger Snaps a teď když tak koukam na csfd tak hral jeste v My Little Eye. Ale tento herec mi opravdu jako osobnost hororových filmů nepřijde, třeba si představ kdyby teď tady přibil Seann William Scott (Stifler z prciček), nemyslím si že na tento web patří, i když hrál ve Final Destination, je to rize akční akční a komedialni herec. Ale třeba doufejme že Kris Lemche do budoucna natočí ještě nejaky ten horor.

  Teď sem dopsal do osobností dalsiho herce Bruce Campbella, tak mi to můžeš směle vratit

 3. Dextra 29 července 2007 v 21:55

  Jino: Já osobně nechápu, co s tím máš, že to tu bude přeplácaný. Pokud bude někdo hledat určitého herce, je tu cosi jako vyhledávání a abecední seznam. A pokud nikoho konkrétního nehledá a jen si tak prohlíží seznam, tak nemá důvod se čílit nad tím, že tu máme i míň známější herce. A osobně nevidím důvod, proč je sem nedávat. Že nehrál hlavní roli nevadí – svoje fanoušky si našel (u Krise jsou to teda spíš fanynky ) a ty o něm chtějí něco vědět… Jsme stránka o hororech a lidech kolem nich, a ne stránka, co skládá pocty jen těm největším hvězdám. Protože bez těhle “malých, bezvýznamných herců” by i velké hvězdy byly v háji.

 4. Shark 29 července 2007 v 20:52

  kdyby každej z vás, co požaduje smazání čehokoliv kdekoliv, místo zbytečnýho plácání, upachtil malinkatej článek o vašem oblíbeným herci, co držel v horroru třeba jen krumpáč, byly by naše stránky mnohem obsáhlejší a pak by si každej mohl vybrat zrovna toho, kdo mu sedí, takle je to škoda písmenek. 

 5. Jino 28 července 2007 v 10:09

    to King Mikka: No čím víc informací .
  Nevím jestli by se ti líbilo kdyby jsitady měl databázi herců, které by
  jsi si pamatoval a databázi herců vedlejších rolí, která by za prvé
  zaplňovala místo na webu a za druhé by to nikoho nezajimalo . nerikam ze nikoho ale je to nepodstatny – kdo hral nejakou vedlejsi roli v hororu, bez toho aby hral nejakou hlavni a něco pro horor vytvořil – třeba kultovní postavu

   

 6. Jino 27 července 2007 v 13:27

   Opět ti musím oponovat. Nejde mě o pár moc (ne)známých herců kteří tady budou, ale jde o to, že jestli se toho tady někdo chytí a bude tu dávat samé takové herce, tak tu bude zmatek a zmatek. A lidi co chtějí vědět něco o hercích, ať se kouknou na CSFD, je tam toho spousty a myslím si že toto info k herci patří ZATÍM (než natočí víc hororů a nějak se víc proslaví v nich) na CSFD.

 7. Dextra 27 července 2007 v 10:54

  Jino: Jestli si myslíš, že sem dávám herce jenom proto, že se mi líbí, tak to teda promiň. Krise Lemcheho sem dávám ze stejného důvodu jako Aaliyah, že se po něm lidi ptali. Jestli se ozve víc lidí jako ty, klidně ho smažu. Ale je to prostě tak, že někdo zde chce mít jen skutečné osobnosti a někdo by se zase rád dozvěděl víc něco o těch řadových hercích… To zase nemyslím nijak špatně já, já se snažím jen plnit přání čtenářů mých recenzí.

 8. Jino 26 července 2007 v 20:20

   

   Smažte prosím Vás tohoto herce, nebo to stornujte až natočí nějaké jiné horory na to aby byl známější
  … Neříkám to jen pro to že se autorce asi tento herec líbil tak ho
  sem dala, ale říkám to pro to, že by se tu měl udržovat jakýsi odstup
  od osobností. Jinak sem začnou příbývat jiní takoví herci a bude to
  zababrané jen lidma kteří v hororu hráli jen nějakou vedlejší roli a nic v hororu nedokázali.
  Myslím to dobře, až třeba tento herec natočí víc hororů kde bude
  hrát nějakou dobrou roli tak ať je tady, ale takhle si myslím že tady
  nemá co dělat. Už jsem se spokojil jakž takž s Aalyiah ale tohle nepřekousnu

Nový komentář