Masters of Horror: Sounds Like (2006)


Režie: Brad Anderson
Rok výroby: 2006
Délka: 58 min
Země: Kanada / USA

Hrají:
Chris Bauer … (Larry Pearce)
Laura Margolis … (Brenda)
Richard Kahan … (David)
Michael Daingerfield … (Jim)
David Pearson … (Manager)
David Lovgren … (Therapist)
…a další

 

Rozhodl jsem začít psát nějakou recenzi na seriál Masters of horror. A začnu asi nejhorším dílem. Bohužel. Jedná se o 4. díl 2. série.

Děj

Asi 40letý Larry má velmi citlivé uši. Pracuje někde u tísňových volání (tedy aspoň myslím). Ty citlivé uši myslím doslova. Slyší prostě vše, od lezení červů po šeptání svých zaměstnanců. Když mu umře jeho syn, začne to být horší. Jeho citlivost jej nyní dohání k šílenství. Snaží se udělat cokoliv, schovává se v knihovně, dává si klapky na uši, ale vůbec to nepomáhá. Slyší dokonce svoji manželku spát. A tak se rozhodne všechno ukončit jednou provždy. Jak? Nechejte se překvapit.

Hodnocení

Tento díl jsem měl možnost zkouknout jako první. Čekal jsem poté, že s Masters of horror skoncuji. Naštěstí jsem později dal šanci dílu The V word, který mi zlepšil zkaženou náladu.

Tady ale nevím, co si režisér (Brad Anderson, který není ani moc mistr hororu, jediné co vím je, že natočil film Mechanik) myslel. V tomto případě se celkem špatně popisuje děj. Je to spíš takové psycho než horor. I když konec byl celkem zajímavý (SPOILER) Larry si uřízne na konci uši a jde k vodě s loďkou, kterou postavil se svým mrtvým synem. (KONEC SPOILERU). Ano, za tento konec dávám jediné plus.

Herci, ti byli vyloženě strašní. Larrymu bych nic nevěřil, neboť hraje opravdu příšerně a jeho manželka hrála nejlépe jen tu mrtvolu, která byla mimochodem celkem pěkná, i když tam byla hodně krátkou dobu.

Co je ve filmu hlavní prioritou? Nuda, skoro až neuvěřitelná. Larry stále někam utíká a je to strašně nezajímavé a nudné, že jsem měl občas problém to dokoukat.

Hodnocení3
Nejhoršímu dílu Masters of horror dávám 30%. Opravdu je to smutné, že jsem takhle začal, ale příště si vezmu zase některý lepší díl.
30%

Sdílejte článek

Nový komentář