Puls


Stephen King a Eli Roth společně připravují scénář podle nové hororové knihy "Puls".
Pro neznalce se jedná o zombie horor, který začíná ve chvíli, kdy se světem začne pomocí mobilního telefonu šířit signál, po jehož poslechu lidé zešílí a jejich lidská stránka zmizí kdesi v minulosti.

Ekonomika se zhroutí, lidstvo přestává existovat. Nový lidé mají nové schopnosti.
Ovládají telekinezi, telepatii, dokáží létat apod.

Čtveřice hlavních hrdinů se jim však postaví a způsobí jim bolest, za níž budou tvrdě pikat. Bolest, která je odsoudí k hrůznému konci. Dostanou se vůbec z toho? To vám ale neprozradím.

Co se týče knihy, pro fandy hororu opět další lahůdka, ale jaký bude film? Na to si ještě budete muset počkat, protože jeho natáčení se má teprve rozběhnout. Údajně hned, jen co bude uveden v kinech Hostel 2. Takže… čeká nás další hororová bomba? Nebo klasický propadák. Držme palce, ať to oboum hororovým esům vyjde.

Sdílejte článek

ondrej ( profil autora )

Jsem typický i netypický člověk, záleží na vašem úhlu pohledu. Patřím k fandům Stephena Kinga a hororového žánru vůbec. Mé koníčky zahrnují psaní vlastních příběhů, vědecký výzkum paranormálních jevů, filmařina (jak psaní recenzí, tak participace na jejich tvorbě). *** Profil na CSFD.cz: http://www.csfd.cz/uzivatel/65137-nach/

Nový komentář