Co je nového? Květnové aktuality (2017)


Zveřejněn trailer a plakát k filmu It Comes At Night

Snímek It Comes At Night režiséra a scénáristy Treye Edwarda Shultse si svoji premiéru odbyl na dubnovém festivalu Overlook Film Festival v Oregonu a prozatímní recenze hovoří pozitivně. Do kin se pak dostane během června, v našich biografech se ale s velkou praděpodobností promítat nebude. Ve filmu si zahráli například Joel Edgerton, Riley Keough, Christopher Abbott a Carmen Ejogo.

 

 

 

Zveřejněn trailer k filmu Aaron’s Blood

Režisér a scénárista Tommy Stovall natočil snímek o svobodném otci a jeho dvanáctiletém synovi, který je hemofilik. Bohužel je při krevní transfúzi nakažen upírskou krví, a to se projeví na jeho chování…Ve filmu si zahráli James Martinez, Trevor Stovall, Farah White a Michael Chieffo. Do kina by se měl dostat na začátku června. Do našich končin se však do kin nechystá.

Nový film Jamese Wana

James Wan se vrhnul do dalšího mysteriózního horroru! Jeptiška z filmu The Cojnuring 2 se dočká samostatného snímku, který by měl být dokončen příští rok. Ve filmu, který prozatím nese jméno The Nun, si zahraje hlavní role Taissa Farmiga (sestra Very Farmigy, ta hrála v The Conjuring 1 a 2 Lorraine Warrenovou) a Demián Bichir. Film, který se právě natáčí  v Rumunsku, režíruje Corin Hardy a scénář si vzali na starosti James Wan a Gary Dauberman (Blood Monkey, Annabelle 1, 2, Crawlspace).

Film The Strangers 2

Pokud vás zaujal snímek The Strangers (č. Oni) (2008) režiséra Bryana Bertina, tak budete jistě potěšeni zprávou o jeho dalším pokračování. Sequel The Strangers 2 se začal filmovat 30. května v Los Angeles. Byla zveřejněna i jména prvních herců, kteří se ve filmu objeví, těmi jsou Christina Hendricks, Bailee Madison a Lewis Pullman. Do režisérského křesla se posadí Johannes Roberts (47 Meters Down, The Other Side of the Door) a scénář si vzali na starost Bertino a Ben Ketai.

Film Leatherface v kinech od podzimu

V únorových aktualitách jsme vás informovali o filmu Leatherface. Bylo oznámeno, že si snímek svoji premiéru odbyde v říjnu.

Film Winchester v kinech od února 2018

23. února příštího roku by měl do kin vstoupit mysteriozní snímek inspirovaný skutečnými událostmi Winchester v hlavní roli s Helen Mirren. Fim vypráví o ženě jménem Sarah Winchester, která věří, že ji pronásledují duše zabitých lidí. Ve filmu režisérů Michaela a Petera Spierigových dále hrají Jason Clarke, Sarah Snook a Angus Sampson. Za zajímavost určitě stojí, že se část filmu natáčela ve skutečném sídle Winchester, který je považován za jeden z nejstrašidelnějších domů v Spojených státech amerických.

Zveřejněn trailer k seriálu Ghosted

Stanice Fox začne na podzim vysílat nový seriál s názvem Ghosted! A jak sám název napovídá, těšit se mohou hlavně diváci, kteří milují nadpřirozeno. A taky legraci, protože Ghosted není jen o paranormálních jevech, ale obsahuje také prvky komedie. V hlavních rolích se představí Craig Robinson a Ally Walker. Seriál, jehož jedna epizoda bude mít stopáž pravděpodobně přibližně 22 minut, píše Tom Gormican a režíruje Jonathan Krisel.

Seriál Scream Queens se už neobnoví

Třetí řada komediálně horrorového seriálu Scream Queens už nebude! Televizní stanice FOX seriálu, jehož hlavním tvůrcem je Ryan Murphy (např. American Horror Story), dala stopku. Seriál Scream Queens se na obrazovkách objevil v roce 2015 a druhá řada běžela o rok později. Rating druhé řady ale klesal a k obrazovkám diváky nepřilákaly ani tahounky Jamie Lee Curtis, Emma Roberts a Abigail Breslin. A i tento fakt měl na ukočení svůj podíl.

Potvrzena čtvrtá řada seriálu iZombie

Herečka Rose McIver to jako Olivia “Liv” Moore roztočí už 27. června, kdy se na obrazovky stanice The CW vrátí coby hlavní postava třetí řady seriálu, který je založený na komiksové předloze Michaela Allreda a Chrise Robersona,  iZombie. Stanice ví ale už teď, že pravděpodobně za rok odvysílá jeho čtvrtou sezonu, další informace zatím oznámeny nebyly.

Chystá se druhá řada seriálu The Exorcists

Stanice Fox potvrdla návrat druhé řady úspěšného seriálu The Exorcist, jehož první série běžela na obrazovkách minulý rok, kdy se odvysílalo celkem deset epizod. Bližší informace nebyly oznámeny, ale jistě se jich brzy dočkáme.

Michael Parks 24. 4. 1940 – 9. 5. 2017

Ve věku 77 let zemřel ve své domovině americký zpěvák a herec Michael Parks, jehož herecká kariéra trvala několik desítek let. Příčina úmrtí nebyla zveřejněna. Michael Parks se objevil v řadě seriálů (např. Twin Peaks) a filmů, ve kterých dokázal ztvárnit nejrůznější postavy. Můžete si ho také pamatovat i z několika horrorů, z nichž některé najdete i na našem webu. From Dusk Till Dawn (1996), From Dusk Till Dawn 3 (2000), El Muerto (2005), Grindhouse: Death Proof (2007), Grindhouse: Planet Terror (2007), Tusk (2014).

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Nový komentář