Co je nového? Březnové aktuality (2023)


Zlo se probouzí

Anthony DiBlasi, režisér Noční směny (Last Shift, 2014) nebo Poslední vůle (Dread, 2016), představuje nejnovější počin Malum, na němž scenáristicky spolupracoval se Scottem Poileym. Film volně navazuje právě na Noční směnu.

Jessica nastoupí jako nováček k policii a dobrovolně si bere poslední směnu na nově zrušené policejní stanici, aby se pokusila odhalit záhadnou souvislost mezi smrtí svého otce a zlovolným kultem.

V Malum se objeví Jessica Sula, Candice Coke, Chaney Morrow, Clarke Wolfe nebo Morgan Lennon. Premiéra je naplánovaná na dnešní den, tedy na 31. března.

Dar a prokletí

Představte si, že jste neslyšící, a najednou máte šanci konečně slyšet. Ale spolu s vysněným sluchem dostanete i děsivý přídavek.. Právě to se stane hrdince filmu The Unheard. Chloe Grayden podstoupí experimentální zákrok, který jí má vrátit sluch. Jenže začne trpět sluchovými halucinacemi souvisejícími se zmizením její matky.

Film zrežíroval Jeffrey A. Brown, scénář dodali bratři Michael a Shawn Rasmussenovi. Toto tvůrčí duo má řadu zkušeností s významnými osobnostmi žánru. Napsali scénáře k filmům Kořist Alexandra Aji nebo The Ward Johna Carpentera.

Hrají Lachlan Watson, Nick Sandow nebo Brendan Meyer. The Unheard uvuede 31. března stanice Shudder.

Nebezpečné experimenty

Když se potkají Hráči se smrtí a Všemocný (Limitless, 2011), vznikne kousek Capsules. Alespoň takto promují snímek režiséra Luka Momi zástupci produkční a distribuční společnosti Cranked Up Films, kteří mluvili s magazínem Bloody Disgusting.

Po experimentování se záhadnými látkami se čtyři studenti chemie ocitnou v té nejhorší možné situaci: pokud si nevezmou další, zemřou.

Capsules zrežíroval a sepsal Luke Momo a hrají v něm Caroline Potter Shriver, Marcus Fahey, Kate Pittard či Davis Browne. Premiéra snímku se odehraje 31. března.

Chcete se smát?

Máte rádi hororové komedie? Novinka The Blackening je prý mixem Saw, VřískotuScary Movie. Za filmem stojí Tim Story, který má na svém kontě převážně komedie či akční kousky, vidět jste od něj mohli například Fantastickou čtyřku (Fantastic Four, 2005) a její pokračování Fantastická čtyřka: Silver Surfer (Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, 2007). Na scénáři pracovali Tracy Oliver a Dewayne Perkins.

Pomůže partičce přátel, která odjede na víkend na chatu, selský rozum a znalost hororů k tomu, aby přežili děsuplné dny? To zjistíme za pár měsíců.

The Blackening půjde do vybraných kin 19. června, v tuzemsku se promítat nebude. Ve filmu hrají Grace Byers, Jay Pharoah, Sinqua Walls, X May a Yvonne Orji.

Zdroj fotky: IMP Awards
Zdroje: Bloody Disgusting, iHorror, IMDB, CSFD, horror.cz

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář