Anketa Horror 2010 – část první


Tak první část předfinálového kola o nejlepší horror roku 2010, máme úspěšně za sebou. A zároveň tímto startuje kolo druhé. Opět můžete vybírat z deseti semifinalistů, jenž redaktorský tým zařadil do ankety. Čas máte do 16. února. O den později začne finále, ve kterém si konečně zvolíte svůj nejlepší horror roku 2010.

Podrobnější informace k první části semifinálového kola o horror roku 2010

Filmy, jak se umístily a počet jejich hlasů

  1. Shutter Island (Prokletý ostrov) – 277
  2. Shelter – 154
  3. The Crazies (Podivní) – 114
  4. Predators (Predátoři) – 112
  5. Resident Evil: afterlife – 96
  6. Tortured – 95
  7. Srpski film – 93
  8. Piranha 3D a Peacock (Městečko Peacock) – 91
  9. Piranha 3D a Peacock (Městečko Peacock) – 91
  10. Devil´s Playground – 73

V obrázcích máte přiložený graf s procentuálním hodnocením.

Anketa Horror 2010 - část první - graf

Na plné čáře to u vás vyhrál Shutter Island a stává se tak horkým kandidátem na horror roku 2010. Po dlouhém nic se na druhém místě ocitá Shelter, který stejně jako Prokletý ostrov hraje na notu psychologického hororu. Ten u vás tentokrát vítězí skoro na plné čáře. Až třetí příčku obsadil zastánce masakrů, The Crazies těsně následován Predators. Dále se jedná o těsný souboj, kde jednotlivý hlas mohl rozhodnout o tom, který film se vyhoupne o políčko výš a jaký naopak skončí zapomenut na posledním místě. Tentokrát si tuto pozici vydobyl horor Devils playground.

Sláva vítězům a facku poraženým. První část semifinálového kola skončila. Ta druhá začíná…

Sdílejte článek

ondrej ( profil autora )

Jsem typický i netypický člověk, záleží na vašem úhlu pohledu. Patřím k fandům Stephena Kinga a hororového žánru vůbec. Mé koníčky zahrnují psaní vlastních příběhů, vědecký výzkum paranormálních jevů, filmařina (jak psaní recenzí, tak participace na jejich tvorbě). *** Profil na CSFD.cz: http://www.csfd.cz/uzivatel/65137-nach/

Nový komentář