Victoria Pratt


Kanadská herečka a modelka. Narodila se 18.12. 1970 ve městě Chesley, státě Ontario v Kanadě. Vystudovala v Torontě Yorkskou univerzitu, obor Kineziologie (nauka zabývající se studiem lidského pohybového ústrojí). Je velice sportovně založená a věnovala se fitness, kulturistice a kickboxu. Brzy po ukončení studia se vydala na dráhu modelky. Díky radě Roberta Kennedyho začala studovat v Torontě herectví.

Její život i herecká kariéra se změnila, když potkala režiséra T. J. Scotta. Nejprve jí obsadil do seriálů na kterých spolupracoval a v roce 2000 se vzali. První šanci dostala v seriálech Xena a Once a Thief. První film, ve kterém si zahrála, byl Legacy. Následoval film Blacktop a seriál Cleopatra 2525.

Do podvědomí diváků se však asi nejvíce zapsala svým účinkováním v seriálu Mutant X, který ji trochu víc proslavil. Patřila to kvarteta hlavních postav a zcela bezesporu byla tím nejpěknějším, na co se dalo dívat. Konečně si jí všimli i jiní režiséři a začala celkem pravidelně hrát v různých filmech. Bohužel ve většině z nich se nejspíš spletla, když od nich očekávala, že by z toho mohla být životní role. Na tu prozatím stále čeká. I když hned ten první z roku Murder at the Presidio s Lou Diamond Phillipsem stojí určitě za řeč. Potom ale přišly takové blbosti jako Mayday nebo House of the Dead 2. Do podvědomí hororových fandů se dostala ještě hlavní rolí ve filmu Kraken: Tentacles of the Deep nebo Brotherhood of Blood.

Záměrně jsem nevzpomněl jeden film z jejich začátků, a to Whatever It Takes (akční), ve kterém spíše než svým hereckým výkonem, udivila diváky svým tělem a vnadami. Nebylo to nic nevkusného, protože mě se to líbilo, ale přece jenom to bylo asi to jediné co ve filmu dokázala a ukázala.

V součastné době se kromě herectví věnuje opět i modelingu a fotografování. Její krásu si můžeme prohlédnout v časopisek Stuff nebo Maxim.

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář