Andrew Bryniarski


Nejprve se pohyboval po různých televizních show až přišla nabídka na účinkování ve filmu The Texas Chainsaw Massacre, jenž měl premiéru 17. října 2003. Andrew stvárnil hlavní roli tzv. “Leatherface” neboli Thomase Hewitta, který v okolí své farmy vraždí a poté rozřezává lidi motorovou pilou.

Andrew se narodil 13 února 1969 ve městě Philadelphia a dospěl do tělesné výšky téměř dva metry (přesně 1,96m). Sympatický a urostlý mladík přišel do Hollywoodu během letních prázdnin na filmové zkoušky pro Joela Silvera a byl zčistajasna hercem po boku Bruce Willise ve filmu Hudson Hawk.
Andrewa si všiml hledač talentů, který sjednal schůzku a Andrew se dozvěděl, že bude cestovat do Evropy na natáčení svého prvního filmu s Brucem Willisem a později Jamesem Coburnem. Od té doby Andrew pracoval po boku Al Pacina, Jamese Woodse, Michelle Pfeifferové, Halle Berryové a Cuby Goodinga ml.
Mezi jeho další filmy patří např. Pearl Harbor, Batman Returns od Tima Burtona, Any Given Sunday Olivera Stonea nebo Streetfighter.

Andrew má rád horolezectví a jízdu na koni. Dodržuje zdravýživotní styl, pravidelně se objevuje v tělocvičně a provozuje i jógu. Je ženatý, manželka se jmenuje Gretchen a žijí spolu v domě v Los Angeles spolu se dvěma kočkami, třemi želvami a papouškem.

 

Zdroj: IMDB (http://www.imdb.com)

Sdílejte článek

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář