Supernatural, Season 3 (2007)


Český název: Lovci duchů (3. série)
Režie: Kim Manners, Robert Singer, David Nutter
Rok výroby: 2007
Počet epizod: 16
Délka epizody: 39 min
Země: USA

Hrají:
Jensen Ackles … (Dean Winchester)
Jared Padalecki … (Sam Winchester)
Jim Beaver … (Bobby Singer)
Katie Cassidy … (Ruby)
…a další

 

Děj

V minulém díle se Dean rozhodl obětovat svou duši kvůli svému bratrovi. Sam zpočátku nemá tušení o bratrově oběti, ale pozoruje v jeho chování zvláštní změny. Dean se moc nesoustředí na jejich poslání a spíš si užívá života. Nakonec se přece jenom rozhodnout navštívit Bobbyho, který jim poví o nových výskytech paranormálních jevů a tak začíná jejich další dobrodružství.

Tato série se od ostatních zase tolik neliší, ale přesto musím konstatovat, že kouzlo seriálu, které upoutalo tolik diváků, se začalo postupně vytrácet. Jde to vidět i na menším počtu dílů. Celá tato série se vine v duchu Samovi záchrany, který chce za každou cenu spasit Deanovu duši. Jednotlivé díly jsou opět nabité skvělými efekty a hláškami, ale ty už nejsou tak zábavné, jako tomu bylo předtím. No a poslední díl už je jen takové klišé, které mě vůbec nepřekvapilo a zřejmě mělo navnadit na čtvrtou sérii, ale u mě se to moc nepovedlo. Připadá mi, že samotní scénáristé si už nevědí rady, co by se ještě dalo do seriálu vecpat.

Nechci vás, ale uvést do omylu, že by tato série byla jako celek špatná. Ba naopak jde vidět, že hlavně co se filmových efektů a triků týče, bylo na ně kladen hodně velký důraz a kvalita jde znát. Jenom se trochu vytratila ta lehkost dílů předešlých. Samozřejmě i zde nás doprovázela velice kvalitní hudba, která příjemně zaměstnala mé sluchové orgány. O kvalitě záběrů asi není potřeba zas až tak mluvit, protože celý filmařský tým se moc nezměnil a u seriálu je od začátku.

I zde narazíme na různá monstra a další nepřátelé, kteří tentokrát zkříží bratrům jejich cestu, zde je menší přehled: démoni představující jednotlivé smrtelné hříchy, dozvíme se něco o opravdové podobě pohádky bratří Grimmů, opět nebude chybět krásná upírka, prožijeme trochu netradiční vánoce, také můžeme zažít velice nepříjemné sny, ze kterých se už nemusíme probudit a mnoho dalších záhadných stvoření nám nabídne tato řada.

Názvy epizod

 1. The Magnificent Seven
 2. The Kids Are Alright)
 3. Bad Day at Black Rock
 4. Sin City
 5. Bedtime Stories
 6. Red Sky at Morning
 7. Fresh Blood
 8. A Very Supernatural Christmas
 9. Witch Hunt
 10. Dream A Little Dream Of Me
 11. Mystery Spot
 12. Jus In Bello
 13. Ghostfacers
 14. Long Distance Call
 15. Time Is On My Side
 16. No Rest For The Wicked

 

 

Hodnocení7
Jde o zatím nejslabší sérii, která trochu zaostává, ale stále patří do nadprůměru. Pokud jí však budete věnovat svůj čas určitě neprohloupíte. Opět prožijete s bratrskou dvojicí spoustu zajímavých soubojů s pekelnými bytostmi.
70%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

 1. Jino 8 prosince 2008 v 16:47

   No mně ten seriál nijak nechytil… sice jsem viděl pár dílů na primě, ale jinak prakticky nevím o co jde .Ale těch pár dílu co jsem viděl působilo na mě spíš strašně uměle, navíc všecko se dycky tak rychle vykonstruovalo, že ta atmosféra mi moc nesedla … ale věřím tomu, že na odreagování ten seriál není špatný… ale je to jen názor toho co viděl jen opravdu pár dílů a to jen jedním okem

Nový komentář