The Dead Cow


KAPITOLA 1.

Partička lidiček si takhle svobodně vyvádí v sadu…po chvíli se k nim připlazí zakrvácený Ctibor Socka a dovypráví,co se vlastně stalo…náhle se ozve vymučující výkřik a Jonatán se jakože lekne a uteče směrem k podivné budově…Helena se za ním vydá a protože ostatní nejsou takový socky (teda až na Ctibora) vydávají se za ní.

 

KAPITOLA 2.

U budovy se ozývají děsivé výkřiky, a tak se partička raději ozbrojí.vlezou do první budovy, ve které byla chycena Sockova kamarádka Etel…Jdou dál a náhle naleznou Etelinu mrtvolu (teď se ale máte bát…), která je brutálně pořezaná…Všichni se leknou, ale nehodlají v tom Helenu nechat…Sylva je podělaná a tak zůstává venku…ostatní jdou domem na půdu a v tom uslyší další křik, ale ten patří Sylvě!!! Vykouknou z okna a světe div se…je mrtvá!!! Leží tam jak socka celá od krve a je mrtvá!!! Chápete mrtvááááá!!! Helena náhle najde svého psa a tak ho zapne na universální vodítko.Všichni opatrně vylezou z budovy a náhle potkají někoho…ten někdo je vrahův bratr (ale to oni neví)…nabídne jim přátelství a to,že je dostane z tohoto prokletého místa…nemají na vybranou a tak jdou s ním do jedné z budov (věří mu, protože je to bývalý zaměstnanec JZD)… Tam jim (Michaelovi,Ctiborovi a Heleně) dá napít a řekne, že jde zavolat policii, ale nebude tomu tak. Zavolá svého bratra – tajemného vraha.

 

 

KAPITOLA 3.

Vrahův bratr přijde zpět do místnosti za Helenou, Ctiborem a Michaelem, vypoví jim, že policie je na cestě (není to pravda)…o pár minut diskuse později jim řekne, že jde na záchod, ale půjde pro vrahistiku. Tři vyvolení se mezi tím opájejí čajem a rohlíky, když vtom se ve dveřích objeví záhadný vrah v masce. Helena začne křičet jak socka a společně s Michaelem uteče…

 

KAPITOLA 4.

Když vyběhnou ze dveří, ocitnou se před budovou, do které v panice zaběhnou…Michael se ohlédne, jestli je za ním Helena a při tom se bouchne do hlavy o velký větrák…. Vrah bude přicházet z druhé strany, a tak zaběhnou do uličky…proběhnou mezi kůžemi a taškou od maggi (pořád se ohlížejí, jestli za nimi není vrah). Dveřmi vyběhnou ven…Zaběhnou do další budovy s králíkárnami. Proběhnou 1. místností, a když vejdou do 2., tak zjistí, že budou muset chodit po králíkárnách, tam se Ctiborovi zasekne noha v jedné z králíkáren (neznámý vrah se přibližuje…) Ctibor nemůže dostat nohu z králíkárny, Michael mu pomáhá, vrah jej chytne za kapucu a vypáčí mu z toho bordele nohu…pak jej podřízne(ti dva vyvolení stále zdrhají) vrah jde za nimi…všimnou si malé škvíry na střeše a tak tam vylezou a dostanou se tak do další budovy.

 

KAPITOLA 5.

Když se dostanou škvírou do budovy Michal si vezme klacek a čeká, jestli tam vrah vystrčí tu jeho škebku, ale to se nestane…Helena je zoufalá a tak si začne vyčítat všechen ten děj, Michal si všimne nějakého těla a světe div se…JE TO MRTVÁ SYLVA!!! Chápete?!?! Dočista mrtvá!!!! (vrah ji tam zřejmě odtáhl XD). Michal s Helenou vyjdou z této budovy…už neví co dál a tak se pokusí utéci z areálu,ale světe div se…u východu čeká vrah a tak utíkají do poslední budovy…

KAPITOLA 6.

V této budově vylezou po schodech nahoru…na stěně jsou výstřižky z novin o dvou bratrech, kteří byli využiti jako testovače na ptačí chřipku a to u jednoho z nich probudilo nadměrnou hyperaktivitu…Pod touto hrůznou stěnou leží krásně uležená krabice (ty vole ta je tak uležená jak nějakej ementál) a tak se kouknou dovnitř…jsou tam doklady o hrůzných testech a také potvrzení rodičů…no a pod těmito šerednými papíry leží krásná baterečka a tak si ji Michal vezme pro případ tmavého prostředí. Po chvíli se v nižším patře ozvou kroky (klasický šlápoty-znáte to). Helena si všimne schodů, vedoucích někam dolů, a tak to risknou no…Když sejdou dolů, dveře nejdou otevřít a tak do nich Michal drtí a drtí o něco později jde za nimi vrah po schodech dolů…těsně u vraha se podaří Michalovi dveře rozbít…dá přednost Heleně a hned za rohem to do ní nasračkuje vrahův brácha…Michal zavře dveře a toho píííp pořádně domlátí baterkou…no vlastně zabije XD. Michal uteče doprostřed areálu a vší mandlí zařve: ,,Mě nedostaneš!!!“vrah se objeví za ním a náhle křik, titulky…znáte to…

Sdílejte článek

  1. zdenduard 25 února 2008 v 16:50

    No tak ten socka (ani neim co to je) toho vymyslel kámoš a ony jsou v tom i jeho citový výlevy např.: Vykouknou z okna a světe div se…je mrtvá!!! Leží tam jak socka celá od krve a je mrtvá!!! Chápete mrtvááááá!!! no a ten socka je jeden z nich. A co se týče tý přímý řeči, tak za a nikomu by se to nechtělo učit a za b tohle je jen příběh a scénář mám komplet v hlavě scénu po scéně, záběr po záběru…ale jako teda čekal jsem horší hodnocení..tak to jsem docela .

  2. ondrej 24 února 2008 v 18:30

     Zajímavý námět. Co se jinak týče scénáře, chybý tu z těch důležitých věcí přímá řeč a záběry kamery (př: kamera snímá boty jdoucí po schodech). Také jsem měl se psaním scénáře problém a určitě se mám ještě co učit, ale tyto dvě základní věci by tam neměli (tedy podle toho, co psali odborníci) chybět.  A věci, které se mají dít mimo kameru (př: “…ten někdo je vrahův bratr (to oni ale neví”) můžeš klidně vyškrtnout. Scénář se má odehrávat tak, jak má vypadat film. Naprosto stejně, bez odboček. Ale v každém případě přeji hodně štěstí při natáčení. Držím palce.

Nový komentář