Školní výlet


Jednoho dne jeli tři nejlepší kámošky Bella, Katy a Sandra spolu se svojí třídou na školní výlet na 4 dny. Až dojeli, rozdělovali se do chatek a samozřejmě byly Sandra, Bella a Katy spolu samy v chatce. Toho večera se schodli, že nebudou celou noc spát. Taky to udělali. Ve 23:55 kdy už všichni spali vyšly všechny tři ven z chatky. Nebály se, byly v pohodě, ale až do té doby než Katy vyděla něco černého zmizet za jejich chatkou. Šly se tam opatrně podívat. Za chatkou nic nebylo, viděly jen odlétat velkého černého ptáka. Všechny si oddechly. Přesně v 00:00 něco šlouchlo ve vodě. Hrozně moc se lekly. CHvíli se nic nedělo, ale pak zase! Voda se začala pomalu zvedat. Nejlepší kamarádky se tak lekly že zaběhly do chatky, zatáhly závěsy, rozsvátily si a zamčely se. Bella se koukla do mobilu kolik je hodin. Hrozně se lekla když uviděla že je přesně 00:00 a že má celý mobil mokrý! Sandra malinko roztáhla závěsy a koukla se směrem na jezero. Viděla jak něco leze z vody, nějaký vodový člověk. Vstal a šel směrem k jejich chatce. Hrozně se jí rozbušilo srdce nemohla skoro vůbec dýchat a zpustit z bytosti oči! Po pár sekundách kdy už byla bytost 5 mětrů od jejich chatky, se Belle na mobilu ukázal čas 00:01. V ten okamžik se bytost rozpustila. Byly vyděšené, a radši šly spát. Druhý den taky v noci ve 22:00 si zapálily svíčku, sedly si do malého kruhu a začaly vyvolávat duchy. Všechny tři naráz říkaly: duchové zemřelých kdysi bydlících v této chatce, udělejte nějaké znamení aby jsme viděly že jste tu! Najdenou začal Belle zvonit mobil s neznámým číslem 000 000 000. Byly vyděšené víc než předchozí den a pochopily, že to má něco společného s tím jezerem, protože věděly že nuly vypadají jako bubliny. Zmáčkla červené tlačítko (konec hovoru) jenže mobil se jí poblbnul a hovor přijmula! Vykřikla a slyšela jen bublání a jak tam někdo bublavě 3X řekl ,,smrt". Bella už to nevydržela a velkou silou mobilem praštila o stůl. Byl zničený a vytýkala z něj trochu voda. Druhý den to vše řekli paním učitelkám. Jedna paní učitelka jim řekla, že prý se v jezeře utopila mladá dívka a kdo je o půlnoci venku, začne voda bublat a z vody začne vylýzat ta mladá dívka celá z vody. Sandra, Katy a Bella se polekaly. Ten večer ve 21:00 kdy byla velká tma, museli jít všichni kolem jezera v malém lesíku na stezku odvahy. Bella šla jako naschvál poslední. Katy a Sandra na ni projistou čekaly i s pár klukama ze třídy, aby zjistili zda je Bella srab.Cesta byla vyznačená svíčkami. V půlce cesty Bella neviděla žádné svíčky. Kousek popošla a najednou se vedle ní jedna svíčka rozhořela a Belle se zapálily kalhoty. Po pár sekundách celá Bella vzplanula a spadla do jezera a utopila se. Po té době vidí každý kdo jde na stezku odvahy obličej Belly v jezeře. Bella vlastně zastoupila utopenou dívku, a dívka se nyní zjevila ve svém prázdném hrobě živá, kde po chvíli umřela protože jí došel kyslík. A to samé se stane Belle, ale teprve až se utopí někdo další.

Sdílejte článek

  1. Rocker-Labanc 13 února 2013 v 08:39

    Budu naprosto upřímný. Chyby, absurdní pravopisné chyby z gramatické stránky, z té slohové… Hrůza. Omlouvám se za takovou kritiku ale je to na stejné úrovni jako rockový text od desetiletého dítěte. Asi bych jakožto nováček na této stránce neměl příliš kritizovat, ale fakt je že tahle povídka není nic moc.

  2. Hannah 9 února 2013 v 16:17

    Měla bych být upřímná. Taky tedy budu. To je nejspíš ta nejhorší povídka, kterou jsem tady na hororech četla. Mám pocit, jakoby to psala nějaká dvanáctiletá holčina, která tuto povídečku sepsala někde s kamarádkami v chatce a neměly moc bujnou fantazii. Promiň, ale je to hrozně nelogické, malinko infantilní a trhané.

Nový komentář