NekroRomance


Už je to nějaký pátek, co jsem zemřel. I nějaká sobota už proběhla. Mé hnijící tělo leželo pár dnů pod drnem, jenže teď už mě to přestává bavit. Jen tak ležet a nechat červy, ať prožírají vaše zapáchající tělo není moc velká zábava. "Co s tím?" říkal jsem si. A pak jsem se rozhodnul. Půjdu se mrknout, co asi dělá moje holka.

Hrobař svou práci na mém hrobu slušně odflinknul a tak nebyl problém se z něj vyhrabat. Vylezl jsem a oprášil hlínu ze svého saka. Trochu mě překvapilo, že jsem o dost nemotornější než jsem byl zaživa. Jako problém to nevidím. Spíš mě zajímá jak budu chodit, až mě odpadne ten kus stehna co se drží jen silou vůle. Rozpárané břicho, z něhož vylézá střevo mě až tak netíží. A tak krokem opilého, odcházím hledat hrob, kde by měla ležet moje holka. Tma, hřbitov, sova houkající do strašidelného ticha – to vše mi teď docela nahání hrůzu. Ale snažím se to nevnímat, protože hrob své holky prostě najít musím. Asi bude dost naštvaná, až mě uvidí. Když jsme se viděli naposled, tak jsme to mou novou károu naprali přímo do betonové zdi. Na místě jsme byli mrtvý. Snad radost z toho, že mě znovu vidí přebije její vztek.
Á, tady to je. Dívám se po nějaké lopatě nebo něčem, čím bych její hrob mohl vykopat. Sakra nikde nic. Holt ji budu muset vyhrabat rukama. Trochu nepřirozeně jsem si při vyhrabávání hlíny vykroutil malíček na pravé ruce, takže následně odpadl. Je těžký dávat si pozor na svoje tělo, když necítíte bolest.
Právě jsem se dostal až k její rakvi. Moje holka už bouchá na poklop, chce taky ven. Zlehka jsem rakev otevřel.

"Do hajzlu, co je to za zrůdu?" vykřikl jsem s úlekem.

"Hlavně že ty jseš krasavec, blbečku!" odpověděla mrtvola ležící v rakvy mé dívky.

Dřív byla tak krásná. Každej kluk mi ji záviděl. Kdo ji chtěl, musel se nejdřív porvat s tlupou dalších nápadníků. Teď by se o ni chtěla rvát maximálně banda nekrofilů. No ale co? Je to moje holka a mám ji rád. A je úplně jedno, že jí z levého oka vylézají dva červy.

"Byla jsem zvědavá, kdy tě konečně napadne vylézt a vyhrabat mě z téhle díry, do které jsi mě dostal." řekla neskutečně sexy tónem.

Kdybych měl jistotu že mě neodpadne pták, když se pokusím o pohlavní styk, tak se na ni okamžitě vrhnu. Pomohl jsem jí vstát a společně jsme opustili hřbitov. Šli jsme kolébavou chůzí ruku v ruce a já si poprvé uvědomil, že ta smrt vlastně ani tak špatná není.

"Mám hlad." řekla má milovaná a já začal přemýšlet co asi tak nemrtvý jedí.

No jasně! Lidský maso přece. Vzpoměl jsem si, že kousek od hřbitova je benzinová pumpa, kde pracuje jedna ohromně sexy holka. Tak jsme tam zamířili. Když už máme jíst lidský maso, tak ať je mlaďounký. Máme štěstí že už je dost pozdě a tak v benzinové pumpě, není žádný zákazník. Jen ta sexy holka.
Když nás uviděla tak příšerně zakřičela a snažila se schovat za přepážkou. Tak jsem ji chytnul za paži, jako že ji zvednu, jenže ta děvka sebou trhla a urvala mi pravou ruku. Moje láska se jí okamžitě zahryzla do krku a tak byl konečně pokoj. Popadnul jsem svou urvanou ruku a dal jsem si ji do zadní kapsy od kalhot. Trčela ven a působilo to asi dost divně, ale mě je to fuk. Já jsem přece mrtvej. Vlastně nemrtvej.
Chvíli jsem mlčky pozoroval jak moje holka okousává maso toho, teď už, bezvládného těla až na kost. Pak jsem si uvědomil, že mám taky hlad. A sakra velkej. No na nic jsem nečekal a pustil se taky do té hostiny. Kupodivu mi to chutnalo a tak jsme stále pokračovali v pojídání, až z té dívky zbyly jen kosti. Poté jsem se na svou holku podíval a vlepil jí pusu. Klasická pusa to sice nebyla, protože ani jeden z nás už tak nějak nemá rty, ale i tak stála za to. Nejspíš jsem to dělat neměl. Ta celková naše situace mě najednou neskutečně vzrušila. Vrhnul jsem se na ni, ona vůbec neprotestovala. A tak jsme se dlouhé minuty oddávali sexuálním hrátkám. Dost zvláštním sexuálním hrátkám. Každým naším pohybem nám totiž odpadávala další část těla. Takže já se nakonec ocitnul bez končetin a jí zbyla jen pravá ruka. A protože po sexu je vždycky hlad a mi neměli jak si opatřit maso. Tak jsme se celou láskou začali požírat navzájem.

Sdílejte článek

  1. Pavel 1 srpna 2011 v 18:31

    Už je to nějaký pátek, co jsem zemřel. Kýčovitější úvod si nedovedu ani představit. Měl by jsi vědět, že nejdůležitější je první odstavec, ne-li první věta, to totiž rozhodne, jestli bude čtenář pokračovat dál nebo to zabalí. Jako ostatní začínající pisálci, si i ty myslíš, že nejdůležitější je, aby byla povídka pořádně nechutná a neustále se nás snažíš šokovat odpadajícími kusy masa a končetin a co já vím. Neříkám, že to nemůže být, ale musíš v tom umět chodit, což vyžaduje zkušenosti a možná i trochu talentu. Takže kámo, obvykle tohle nedělám, ale je to neskutečná sračká, která mě připravila o pět minut mého života:-) Ale nějak se začít musí, takže si to neber osobně a piš dál.

Nový komentář