RSS
Vyhledávání
Náhodné články
Nové komentáře
Cirque du Freak (2010) - trailer Luckach3, zobrazit » Vampire's Kiss (1989) Solo, zobrazit » Starship Troopers 3: Marauder (2008) Daxterl, zobrazit » Santa's Slay (2005) Daxterl, zobrazit » Final Destination 3 (2006) Daxterl, zobrazit » Porno holocaust (1981) Solo, zobrazit »
Čekající články
Notti erotiche dei morti viventi, Le (1980)

George Eastman, ostrov plný zombie a trocha té tvrdší e...

 
seznam čekajících (1)
Statistiky

F.IR.ELA

07. 05. 2008 / autor: firela / kategorie: Hororové povídky

Toto je spirituální příběh o třech dívkách, které silně věřily na duchy. Jejich víra je přivedla k šílenství. V tomto příběhu najdete více hrůzy. Ale jedno poučení z povídky plyne, jasné a zřetelné: ,,NEVĚŘ BOHU ANI ĎÁBLU, DOTYČNÝ KTERÝ JEJ PORUŠÍ NECHŤ JE ZATRACEN!"
tisknout článek

,,Ahoj, jmenuji se Fany, zkráceně prostě ,,EF". Bydlím s rodiči v malém městečku. Těžce se mě mluví o tom, co se stalo, ale povím vám to, abych vás ochránila. S mími kamarádkami Elou a Ir (Eliena a Irel) jsme silně věřili na duchy. Nevím co nás to napadlo, ale jednoho dne v zimě jsme se vydali na hřbitov a tam fotili zajímavé hroby. Nejvíc nás ale zaujal hrob mladé dívky jménem Věra. Její fotka byla zvláštní, jako kdyby se tak potměšile usmívala. Fotka se mi připomínala vždy, když jsem usnula. Nakonec jsem se tak bála, že jsem spala s rodiči. Na tuhle noc nikdy nezapomenu."

Začalo ráno se slunečním dnem. EF běžela z postele rovnou k telefonu. Bylo 7:01 hodin. Vytočila číslo a zvedla sluchátko. ,,AHoj Elo, nechtěla bys dnes s IR u nás přepat?" Ela se dlouho rozmýšlela, ale nakonec odpověděla: ,,Tak dobře a žádný vyvolávání duchů!" Tahle věta mi celý den zněla v uších. Večer jsme se opravdu skvěle bavili. Pustili jsme si video a také bohužel vyvolávali duchy. Nejdřív moji babičku, potom Elinu tetu a nakonec Boženu Němcovou. A Elina slova, že nebudeme vyvolávat duchy, byla ten večer zapomněna. Došli jsme myslím tak daleko, že nás napodlo jedniné ,,Věra." Začali jsme ji vyvolávat a to jsme neměli dělat. Zničeho nic se z kuchyně ozvala strašná rána. Hádali jsme se kdo půjde první. Nakonec jsme šli do kuchyně všechny a na podlaze ležely zapíchnuté nože. Potom jsme se vrátili zpět, ale zapomněli jsme na jednu radikální věc, zapomněli jsme Věru odvolat. Nakonec jsem zjistila, že ležím na hřbitově VEDLE FIRELY.


 

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé

 Tohle mi vůbec nedává souvislosti. A je to všechno hrozně narychlo napsaný. Ale na zasmání je to dobrý....

05. 04. 2009, 19:20:57, Isaac

 Zajímavá poídka, líbila se mi.

22. 07. 2008, 21:00:22, Stan

hmmm....... ....Ale jinak slušný

08. 05. 2008, 13:54:25, Dany

 Rohodně se to nečetlo špatně. To soldier: měl si napsat svůj názor a ne to hodnotit za všecky ostatní.

08. 05. 2008, 07:41:15, Dawee

 knkdany: F.IR.ELA , ir - je irel , ela - je eliena, F - je podle povidky ona sama, coz je zavadejici a asi se probudila mimo sve fyzicke telo, podle toho jak jsem to pochopil... pokud je teda to F - Fany. Tohle zavani astralnim cestovanim, nebo zazitkem v klinicke smrti

07. 05. 2008, 22:40:41, Jino

Všechno sem komplet pochopil,až na ten konec,....Nakonec jsem zjistila, že ležím na hřbitově VEDLE FIRELY....To jako...co? Jinak povídka né že bych se u toho bál a taky žádnej nejoriginálnější nápad ale špatný to neni.

07. 05. 2008, 22:33:35, Dany
brrr. to je jak z nejakeho hororu
07. 05. 2008, 22:32:53, Jino

nechci se hadat je o muj nazor

07. 05. 2008, 20:52:49, Soldier

 Ano narozdíl od té tvé se mi takhleta líbila. Apoň to dávalo smysl.

07. 05. 2008, 20:50:16, Dawee

tak to si asi jedinný

07. 05. 2008, 20:21:10, Soldier

 Docela slušná povídka. Krátká a výstižná. Líbila se mi.

07. 05. 2008, 20:17:15, Dawee