Chata (Radomír Hanzelka)


Co se stane, když parta mladých lidí koupí chatu v lesích a vyrazí si tam na víkend, aby to oslavili? No co by… jako obvykle se zchlastají a zhulí tak, že pak drápou omítku…  

Jenže… to by nesmělo být 23.6 a nesměla by se blížit (a plížit) Svatojánská noc.. A když si navíc ještě k tomu ti mlaďoši začnou…  

 
Celé knize dávám "Rating 18+", protože je plná vulgarismů, pohoršujících krvavých scén a nechutných sexistických narážek je také dost..

Takže z tohoto důvodu bych prosil všechny, kteří ještě 18 let neměli, aby se této knize zdaleka vyhli. Zároveň hnusně alibisticky prohlašuji, že se zříkám veškeré zodpovědnosti za – znechucení nadávkami, za zkažený celý den, za blbou náladu, za chuť nakopat autora do řiti, za … zkrátka za všechny takové negativní projevy, které byste mohli mít po přečtení této ujeťárny.

Knihu budu doplňovat ne po kapitolách, ale po jednotlivých úsecích rozdělených časově. Pokud si všimnete, že časové úseky na sebe přímo nenavazují, je to tak o.k. Je to záměr autora (pokusy o jakýsi flashback o pár hodin zpět.

Odkaz na tuto knihu je zde:   http://www.radomirhanzelka.cz/chata.html

Kniha tam bude přibývat po částech zdarma, ve formátu PDF jak pro PC (iPad), tak i pokusně pro mobil (vyzkoušeno na iPhone) + je tam i zvuková verze (načtená "Balabolkou")

Komentáře nechávejte když tak, prosím, zde.

Přeji příjemné čtení, či poslech.

 

Radomír Hanzelka

Sdílejte článek

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář