Typing of the Dead, The (PC hra)


Hráli jste někdy hru, kde máte jen pistoli a nikam sami nechodíte, protože je automaticky daná cesta? Myslím tím hry typu House of the Death. Tak tato hra je něco velmi podobného.

Hra

Když si vyberete postavu, tak se ocitáte u jednoho menšího hradu. Dějí se tam divné věci, proto vás tam zavolali. Jako hráč musíte mít velmi rychlé prsty, protože to není takové klasické klikání na monstra. Tady mají ta monstra nad sebou nějaký název nebo jméno a vy musíte co nejdřív napsat ten název. Občas je to celkem frustrující, stíhat napsat nějaký dlouhý název, když jich na vás útočí víc. Anebo když jdete po bossovi, který má velmi dlouhé jméno a má prakticky několik životů.

Monstra nejsou moc pestrá, jsou strašně repetetivní. Ale zase se můžete celkem dobře naučit psát všemi deseti. Strach ve hře moc nečekejte, tedy jestli se nebojíte toho, že na vás vyskočí nějaká “kostičková” příšera. Řekl jsem kostičková, protože grafika je na horší úrovni.

Hra je sice staršího data, ale už i v té době byla jednou z lepších. No alespoň si to spustíte na velmi slabém stroji.

Ke hře se víc nebudu vyjadřovat, protože tam opravdu už nic jiného není. Jde jen o střílení bez chození. Jo a navíc máte hru za 30 minut dohranou, takže se může stát, že budete hodně litovat peněz, co jste utratili. A to je další věc, kvůli které musím ubrat body.

Hodnocení4
Takže když to shrnu, hra je průměrná, bez nějakých inovací. Je to hra, kterou si jednou zahrajete a poté ji hodíte do skříně a už po ní víckrát nepůjdete. A dokonce jsem si nevšiml multyplayeru.
40%

Sdílejte článek

Nový komentář