Werewolf: The Devil’s Hound (2007)


Český název: Vlkodlak
Režie: Christian Pindar, Gregory C. Parker
Rok výroby: 2007
Délka: 89 min
Země: USA
Alternativní název: Lycan

Hrají:
Michael Dionne … (Kevin Madden)
Tamara Malawitz … (Char Madden)
Phil Gauvin … (Phil Madden)
Christy O. Cianci … (Christine Hofferman)
Adam Loewenbaum … (Michael Madden
… a další

 

V Německu je odchycen velmi agresivní a velký vlkodlak. Do Německa byl poslán za účelem vyléčení, jelikož dřív byl tento vlkodlak krásná žena. Vyléčení se nekonalo, odchycení bylo ovšem úspěšné. Vlkodlak je poslán zpátky domů (i když na obale je řečeno, že je poslán do čínské laboratoře…). Jenomže to by se nesměl stát menší omyl. Je totiž místo domů poslán do Ameriky, do pochybného obchodu s filmovými triky. Tam bednu přijmou s otevřenou náručí. Vlkodlačici se ovšem těsná bedna jaksi nelíbí, a tak se rozhodne utéct a založit si rodinu. Kolik obětí padne, než bude vlkodlačice spokojená?

Řeknu to na rovinu: byla to ta největší KRÁVOVINA, kterou jsem kdy viděl!

Zápletka filmu sama o sobě není příliš originální. To by ale nevadilo, kdyby režiséři zapracovali na jiných stránkách filmu: na atmosféře, efektech, hercích i na samotném monstru. Žel, režiséři se na to všechno vypekli. Chápu, že asi neměli ten největší rozpočet v dějinách lidstva, ale i bez peněz se dají přece dělat zázraky, nebo ne?

Herci, co se jich týče, jsou špatní. Nejenže přehrávají, ale hrají navíc hrůzostrašně prkenně, jako by jim šlo jen o to, že za to, že zahrají v tom filmu, dostanou peníze. Jejich herecké výkony se proto dají srovnat se zácpou. Jsou nepříjemné a děsí vás, že vás někde zase zastihnou. Jedno z nejhorších, co mohla herecká paleta tohoto trháku nabídnout, je sjetá sekretářka na začátku filmu. Chodila jak po desíti pivech a mluvila jako by se před chvilkou nadechla tuny hélia. Přál jsem jí, stejně jako hlavnímu, nadrženýmu a rádoby machrovskému herci dlouhou, bolestivou a krutou smrt. Ve filmu samozřejmě hrála i nejdůležitější část všech hororů- prsatá blondýnka. (Spoiler) A nejen, že nedokázala rozeznat tu chlupatou potvoru od svého homosexuálního přítele, dokonce se nechala tou stvůrou potupně zabít. A její přítel se po pěti minutách její kruté smrti zase usmíval, jako by se nic nestalo. (Konec spoileru)

Efekty. To, že krev vypadá jako zředěná tomatová omáčka, to by mi ani nevadilo. Spíš mi vadilo to, jak se probírala na obrazovku. V jednu chvíli jako by ji někdo vylil z kýble na stěnu a v jednu chvíli jako by kečup někdo zmáčkl, a on vystříkl v jedné dlouhé čáře. Uuuum… Samotný vlkodlak vypadá, jak už jsem psal v popisu a jak říkal jeden retard z filmu (!), jako chlupatý Yetti. Skáče jako opice a vraždí ještě hůř. Jeho “vraždění” bylo pouhé mávaní rukama nad obětí.

Navíc, jak se mohla taková obrovská stvůra vejít pod auto a následně jednoho chlápka škrábnout? Proč ho prostě nezabila, jako všechny ostatní? No byl to její kandidát na vhodného manžela, přece! Celý film se navíc tváří smrtelně vážně, aby se nakonec celý shrábl do koše tou rádoby vtipnou poslední čtvrtkou filmu.

Hodnocení0.3
Je to děsná ptákovina, která vám zničí celý den. Ať žijí digitální opice z Van Helsinga, navždy.
3%

Sdílejte článek

11 komentářů

Přidejte svůj komentář

Nový komentář