Vampire Boys 2: The New Brood (2013)


Režie: Steven Vasquez
Rok výroby: 2013
Délka: 75 min
Země: USA

Hrají:
Jon Euler … (Jasin)
Will Branske … (Caleb)
Rob Hoflund … (Demetrius)
Zasu … (Tara)
Ronnie Kerr … (Judah)
… a další

 

Upíři Jasin a Caleb si užívají společné chvíle ve svém věčném životě. Jenomže nyní má tato idylka skončit. Na scéně se totiž objevil Demetrius, Jasinův rival z minulosti, který touží po pomstě. Hodlá stvořit armádu upírů, která by mu dopomohla svého soka porazit jednou provždy. Do svých spárů se mu podaří získat i Taru, která jen trpce nese Jasinovo odmítnutí. Zvítězí láska a přátelství nad nenávistí?

Jak asi tušíte, tento film je určený především pro homosexuální diváky. Já se k němu dostal jako slepý k houslím a popravdě musím říci, že vzhledem k mé heterosexuální orientaci to na mě působilo dost negativně. V osobním životě nemám proti gayům větší výhrady, když mě tedy nechají na pokoji, ale filmy s touto tématikou vyhledávat určitě nebudu. A to i přesto, že jde údajně o hororový počin. Na rozdíl od prvního dílu se tu trochu přitvrdilo, a to na všech frontách. Atmosféra byla ponuřejší (místy), umíralo tu více lidí/upírů a chlapci se k sobě měli mnohem více, než tomu bylo u jedničky. To však neznamená, že by šlo o dobrý film!

Pominu-li polonahé hošany, kteří si to viditelně užívali, já se věnoval pouze hororové podstatě děje a dost často jsem musel používat tlačítko rychlého přetáčení. V žádném případě však nejde o porno, to upozorňuji předem! Kromě herečky Zasu, prošly hlavní postavy hereckou obměnou. No a obdobně to dopadlo i co se režisérského postu týče. Problémem však zůstává, že pokud točíte hororový film, musí jít přemíra romantiky stranou a více se soustředit na budování napětí, akce a krev nesmí vypadat na první pohled uměle. Jenže tohle prostě nebylo určené pro klasické konzumenty upíří tematiky.

Ulož.to - sdílej snadno data
Hodnocení0
Vampire Boys tak rozhodně nikdy nebudou patřit mezi moje oblíbené "série". Oba díly můžete s klidným srdcem minout bez povšimnutí. Možná se však mezi vámi najdou tací, jenž rádi experimentují a mrknou na to jen ze zvědavosti.
0%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář