Toxic Shark (2017)


Režie: Cole Sharpe
Rok výroby: 2017
Délka: 87 min
Země: USA / Portoriko

Hrají:
Kabby Borders … (Eden)
Bryce Durfee … (Sam)
Christina Masterson … (Audra)
Sean Samuels … (Zane)
Michelle Cortés … (Erin)
Cristina Jayo … (Gabriella)
… a další

 

Eden a Sam právě ukončili svůj vztah, ale shodou náhod se rozhodli strávit dovolenou společně s kamarády na stejném místě. Tím je malý ostrov nedaleko Portorika, na kterém si jistý Reese založil camp pro svobodné, kteří hledají povyražení a možná i novou lásku. Zloba a vzájemná nevraživost však záhy vezme za své, protože se v okolních vodách objeví lidožravý žralok, který kromě ostrých čelistí dokáže chrlit jed a toxické látky, jenž zasažené nakazí virem podobným vzteklině a z nakažených se následně stane obdoba zombie…

Céčkových žraločích braků už existuje celá řada a společnosti jako Asylum nebo v tomto případě Syfy nás každoročně zaplavují další kupou smradlavých paskvilů, při kterých zůstává nejednomu divákovi rozum stát. Chorá představivost některých jejich dvorních scénáristů nemá žádné hranice a doslova se předhánějí v tom, kdo vymyslí co možná největší šílenost. A bohužel se najde spousta takových, kteří jim to žerou a dávají jim zelenou, aby točili další a další žumpu. Tento film sice vyložený odpad není, ale nemá k němu moc daleko. To však v žádném případě neznamená, že bych vám chtěl tuto toxickou podívanou doporučovat!

Obrovskou výhodou těchto paskvilů (tedy většiny z nich) je to, že si tvůrci vybírají exotické filmové lokality, kde za pár šupů natočí svoji bizarnost. Tedy alespoň já si tato exotická místa dokážu vychutnat a jsou doslova pastvou pro oči. Což je ale ve většině případů taky jedna z mála věcí, která se mi na nich líbí. Samozřejmě i děvčata v titěrných bikinách stojí za pozornost, ale to už je jen takový bonus.

Tady jsem se ale setkal i se zajímavých šíleným nápadem, leč katastrofálním provedením, kdy žralok nejenom že své oběti roztrhá čelistmi (takže se dočkáme i trošky toho gore a krvavých digitálních cákanců), ale některé jedince které jenom zraní, dokáže nakazit a proměnit v obdobu zombíků. Ovšem i zde ozubený predátor létá vzduchem, útočí ve vodě po kolena, nebo rovnou na pláži, takže pozor, abyste si nad stupiditou nepohnuli krční páteří, jak budete nevěřícně kroutit hlavou!

Hodnocení3
Toxic Shark tak sice není vyloženou katastrofou, ale pro většinu diváků bude jeho sledování opravdu utrpením. Špatné triky, blbé dialogy, nelogické kopance ve scénáři – proti polonahým kráskám, namakaným týpkům s pekáčem buchet a kupou toxických sraček...
30%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář