Santa Jaws (2018)


Režie: Misty Talley
Rok výroby: 2018
Délka: 86 min
Země: USA

Hrají:
Reid Miller … (Cody)
Courtney Lauren Cummings … (Jena)
Arthur Marroquin … (Josh)
Haviland Stillwell … (Georgia)
Scott Allen Perry … (Clark)
Carrie Lazar … (Caroline)
… a další

 

Cory je nadaným mladým umělcem, který si kreslí vlastní komiksy. Tedy alespoň on sám se za něj považuje, přestože jeho nadšení už tolik nesdílí mladíkovi rodiče. Zrovna se u nich schyluje ke každoročním oslavám vánoc s celou rodinou (rodiče, děda, strýc + jeho nová přítelkyně atd.). Kvůli svému nejapnému žertu je však matkou za trest poslán do svého pokoje, kde nalezne podivný balíček s kouzelným perem. Začne pracovat na svém tajném komiksu Santa Jaws, aniž by si uvědomoval nebezpečí, které jim hrozí. Díky magii totiž jeho kreslený predátor ožívá a postupně začne zabíjet jednotlivé členy jeho rodiny…

Syfy se minulý rok rozhodla s mírným předstihem před Vánoci natočit svůj nový žraločí shit, který opět svěřili tragické režisérce Misty Talley a ta se této role samozřejmě s velkou radostí chopila. No a jelikož se kvapem blíží vánoční svátky i letos jsem si vyhlédl pár kousků s touto tematikou. Tentokrát zde nebude nadělovat pekelný Santa, nebo zabíjet maniak v jeho kostýmu, ale máme zde odpudivého digitálního žraloka se santovskou čepicí na ploutvi a ověšeného blikajícími světýlky. A jak jistě chápete, byla to opět „pecka“ k pokoukání.

Na nějakou kvalitní podívanou rovnou zapomeňte, tohle je další céčkový brak s bandou ochotnických herců, jenž zřejmě hráli za pivo a párek. Většina rozpočtu totiž padla beztak na otřesné digitální efekty, ze kterých opravdu přecházel zrak. Ještě že počet mrtvých byl celkem slušný, jenže žádné galapředstavení a hektolitry krve rozhodně nečekejte. Tu a tam troška digi krve, jednomu chlápkovi dokonce zadek lodi amputoval i nohy a on bez nich ještě chvíli poskakoval na molu, jiný je napíchnut na hrot (ano, ze žraloka se stane i jednorožec). No prostě podívaná za všechny prachy.

Hodnocení2
Chvílemi jsem se ovšem i trošku zasmál, protože některé scény byly tak šílené, že se mi kupodivu vykouzlil na tváři i úsměv. Prostě magořina se vším všudy. Pokud se budete nudit, tak na tohle céčko klidně mrkněte, protože kdo neuvidí – neuvěří, co všechno se ještě může zrodit v chorých hlavách některých scénáristů.
20%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář