Human nature (2004)


Český název: Trýznění
Režie: Vince D’Amato
Rok výroby: 2004
Délka: 85 min
Země: Kanada

Hrají:
Donny James Lucas … (Harry)
Cynthia Potvin … (Janese)
Dana McLoughlin … (Debra )
Tamara Pender … (Karen)
Kevan Ohtsji … (Tyrell)
Jerry Bannister … (Dick)
Nicole Hancock … (Mandy)
…a další

 

Dlouho jsem přemýšlel, jestli to mám napsat. Nejedná se přímo o horor, ale svým námětem určitě ano. I když je to taková blbost.

Děj: Tak o tomto filmu nemá moc cenu se rozepisovat. Jedná se o B-film, skoro to vypadá, jako kdyby to někdo natočil na klasickou kameru. Jedná se o příběh jedné prostitutky, která dostane jednoho velmi úchylného zákazníka. Když si zrovna dělá dobře, zazvoní telefon a v něm hlas pasáka, který jí udělá nabídku. Když zastaví auto s oním zákazníkem, dívku unese. Přinese ji do svého domu, kde ji sváže a týrá. Jeho manželka chce, aby se jí víc věnoval, takže se ho snaží bez úspěchu dráždit. Poté, co se dívka pokusí utéct, ji opět chytne a zase uvězní. Pak přijde na řadu pasák, který se ji vydá hledat. Když se pokusí úchyla zabít, neskončí moc dobře. Jednoho dne ženu zabije tak, že jí vrazí šroubovák až do mozku. Ale to není konec, je tu bývalá milenka, která se chce pomstít. Povede se jí to?

Tento B-film kopíruje (nebo to o sobě tvrdí) Základní instinkt. Bohužel se mu to moc nedaří. A je prý podle skutečné události. Krvavé scény nejsou vůbec krvavé, snaží se, aby divákovi bylo zle. Ddivákovi je ale zle z toho špatného provedení. Herci zde nehrají, jen se o to snaží. Kamera je strašně špatná a příběh předvídatelný. A hlavně jsem se nezmínil o zvuku. Žádná hudba a když někdo zakřičí, tak vám to urve uši.

 

Hodnocení2
Film je také nehorázně nudný. Stále se tam jen křičí a scény se opakují, např: úchyl přijde do garáže, ublíží dívce, zavolá ho manželka na večeři. Tak se to opakuje dokola. Jednoduše nudná blbost, která si nezaslouží vaši pozornost, na to jste moc dobří.
20%

Sdílejte článek

 1. Solo 11 února 2010 v 07:18

  Hodně špatný amatérský kousek. Kvalita kamery je otřesná stejně, jako
  přehrávání většiny herců- neherců. Jednotlivé dialogy jsou opravdu dost
  ubohé stejně jako snaha natočit i pár gore efektů. Když už děj, scénář,
  herci i hudební doprovod stáli za prd, tak autoři přidali alespoň
  trochu erotiky, která už za zmíňku stojí, protože neherečky byly docela
  pěkné

Nový komentář