Ebola Rex (2021)


Režie: Dustin Ferguson
Rok výroby: 2021
Délka: 72 min
Země: USA

Hrají:
Ken May … (Dick Steel)
Mike Ferguson … (Mike)
Mel Novak … (Generál Davis)
Erik Anthony Russo … (Erik)
Jennifer Nangle … (Malvolia: the Queen of Screams)
… a další

 

Z tajné vědecké laboratoře unikne Tyrannosaurus Rex infikovaný virem Ebola. Následně rozpoutá v Los Angeles krvavou zkázu a zničí vše, co mu stojí v cestě. Armáda pod vedením generála Davise se jej pokusí několikrát marně zastavit, ale vypadá to, že tento vraždící a zkázonosný kolos je prostě nezastavitelný…

Srdce milovníků laciných braků musela jistě zaplesat radostí, když před pár lety vstoupil na scénu Dustin Ferguson a jeho partička kamarádů, kteří během krátké doby dokázali vyprodukovat desítky céčkových (no možná už i zetkových) nízkorozpočtových paskvilů, u kterých se museli červenat závistí i chlapíci ze společnosti Asylum či Syfy. Poněkud náročnější diváci však budou touto přehlídkou neskutečné podívané nejspíš zhnuseni na maximum a já jim můžu dát jedinou radu – od filmů tohoto tvůrce dejte raději ruce pryč. Žádná velkolepá show se konat nebude! Samotný film byl natočený již v roce 2020, ale oficiálně byl uveden do „distribuce“ až v lednu 2021.

Samozřejmě i Ebola Rex nabízí přehlídku ochotnických (ne)hereckých výkonů, stupidních dialogů, velmi špatných digitálních efektů a otřesný scénář. Kvalitu tu nehledejte napříč celým filmem, protože jediné co stojí za pozornost, je leda tak vypůjčený hudební doprovod. Dost mě mrzelo, že samotný T-Rex si na své konto moc mrtvých nepřipsal (přestože asi u dvou mordů jsem se docela i zasmál, nad stupidním provedením) a tvůrci se více věnují lidským postavám. Jak aktivista a lovec Dick, tak potetovaný starý feťák a magor Mike totiž moc charismatu ani hereckého talentu nepobrali – přesto je jim věnován neskutečně velký prostor.

Hodnocení1
Ebola Rex je určená pouze pro opravdové milovníky braků a sadomasochisty, kteří se byť jen ze zvědavosti podívají na kdejakou kravinu.
10%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář