Demonic Toys (1992)


Režie: Peter Manoogian
Rok výroby: 1992
Délka: 86 min
Země: USA

Hrají:
Tracy Scoggins … (Judith Gray)
Bentley Mitchum    … (Mark Wayne)
Daniel Cerny … (The Kid)
Michael Russo … (Lincoln)
Barry Lynch … (Hesse)
Ellen Dunning … (Anne)
…a další

 

Firma Full moon nás dlouho zásobuje filmy, kde hlavní roli hrají panenky nebo hračky. Jedná se o béčkové filmy. Ale kde dnešní béčkovost padá do podprůměrnosti, tady kupodivu baví.

Děj
Mladá policistka Judith s přítelem (taky policista) mají v přestrojení dohodu s jedním gangem. Něco se nevyvede, jednoho z gangu postřelí a Juditina přítele zastřelí. Když se muži z gangu schovají do skladiště s hračkami, tak si ten postřelený lehne na místo, kde díky krvi z jeho rány povstane démon a s ním malé nebezpečné hračky. Judith tedy musí bojovat nejen s gangem, ale i s hračkami. Naštěstí není ve skladišti sama a přidá se k ní pár dalších lidí.

Charles Band nás zase dokázal upoutat. Kdo by čekal něco originálního, tak se bohužel nedočká. Je to docela hloupý film. Ale svojí hloupostí dokáže zaujmout, nejdůležitější je u tohoto filmu fakt, že ani minutu nenudí. Může za to i jeho krátká stopáž. Má něco málo přes hodinu a čtvrt.

Jako Bandovy ostatní filmy (tedy většina) se i tento zabývá vražednými panenkami. Bohužel nejsou tak moc dobře udělané. Jejich pohyb je celkem špatný, i když o něco lepší, než v Dollman vs. the demonic toys. To herci jsou opravdu triviální, často koukají do kamer nebo přehrávají o 106. Daniel Czerny hrál o dost lépe v Children of the Corn 3. Tady je opravdu hrozný, vlastně jako ostatní herci. Ale plus pro mě (a ostatní chlapy) je to, že tu je trochu erotiky a celkem pěkná herečka. Tedy erotika… nevím, jestli bych to měl takto nazvat, je tu jen jedna nahá slečna, ale je sexy, a to se počítá.

Humor je u tohoto filmu velmi černý. Panenky dávají hlášky jak můžou a jsou i celkem vtipné. Hudba je také zajímavá, ale ani si ji nelze pořádně poslechnout, poněvadž z filmu nelze moc spustit oči.

 

 

 

Hodnocení6
Myslím, že si zaslouží 60%. Vše jsem už zmínil a jestli je venku hnusně a vy se nudíte, jděte do toho, nebudete litovat.
60%

Sdílejte článek

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář