Attack of the Killer Donuts (2016)


Režie: Scott Wheeler
Rok výroby: 2016
Délka: 81 min
Země: USA

Hrají:
Justin Ray … (Johnny Wentworth)
Kayla Compton … (Michelle Kester)
Ben Heyman … (Howard)
Michael Swan … (strýc Luther)
Lauren Compton … (Veronica)
… a další

 

Johnny žije s matkou, která ho neustále peskuje za jeho lenost. Přestože doma nehne ani prstem, chodí si vydělávat do nedalekého obchodu s donuty, kde pracuje v kuchyni. Jednoho dne se za ním staví strýc Luther, potrhlý vědec, který ve své sklepní laboratoři dělá tajné pokusy. Dojde však k potyčce mezi ním a majitelem obchodu, při které se nedopatřením dostane zkumavka s podivnou látkou až do fritézy, kde se koblihy smaží. A je zaděláno na pořádný průser. Obyvatelé malého městečka jsou zanedlouho napadeni ozubenými koblihami, které dokáží chlustat žíravinu. Johnny, spolupracovnice Michelle, známý Howard a strýc Luther musí urychleně přijít na způsob jak vražedné donuty zastavit dřív, než pozabíjí všechny lidi ve městě…

Ujetých rádoby hororových komedií, ve kterých zabijí nejrůznější věci či potraviny, jsem už za ty roky, co se věnuju hororovému žánru, viděl celou řadu. Takže mě šílenost zdejšího scénáře absolutně nechala zcela klidným. Attack of the Killer Donuts je totiž hodně ale opravdu hodně chabým kouskem, plným špatných digitálních efektů a slabých rádoby humorných scén. Otrlejší diváci a ti, kteří už viděli nějaké ty filmy kupříkladu od Asylum či Syfy, však i přesto snad dokáží přistoupit na tuhle nepovedenou hru.

Bizarních nebo lépe řečeno až fekálních situací je tu celá řada. Objeví se tu céčkové gore, bude se zvracet, prdět i stříkat z anální díry, a to vše v duchu laciných efektů poskakujících donutů. Tu a tam se však přece jenom podařilo tvůrcům vymyslet i něco jakžtakž srandovního, co vás alespoň na chvíli donutí přestat kroutit hlavou nad celkovou trapností tohoto filmu.

Hodnocení3
O charakteristice jednotlivých postav bych raději taky pomlčet, protože by mi asi nestačila ani dost slušná zásoba sprostých slov, která znám. Ústřední dvojice (představitelé Johnnyho a Michelle) by snad ještě s přivřením oka snesla přísnější měřítko, ale zbytek osazenstva – to byl jeden větší retard za druhým. A podle toho to tak i celé vypadalo. Ale co si budeme říkat, to prostě musíte vidět sami!
30%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář