Another WolfCop (2017)


Režie: Lowell Dean
Rok výroby: 2017
Délka: 82 min
Země: Kanada
Alternativní název: WolfCop II

Hrají:
Leo Fafard … (Lou Garou / WolfCop)
Amy Matysio … (Tina)
Jonathan Cherry … (Willie Higgins)
Serena Miller … (Kat)
Yannick Bisson … (Swallows)
… a další

 

Do zapadlého městečka Woodhaven přichází bohatý investor a obchodník Swallows, který hodlá tuto díru znovu postavit na nohy. Alespoň to tedy tvrdí on. Chce znovu otevřít zdejší chátrající pivovar a postavit novou hokejovou halu. Jeho skutečný záměr je však mnohem děsivější a jediný, kdo mu v tom může zabránit, je místní policejní sbor v čele s šerifkou Tinou a Lou (její zástupce alkoholik a vlkodlak v jedné osobě) společně se svým praštěným kamarádem Williem…

Už je to nějaký ten pátek, kdy se mi do rukou dostal první WolfCop, jehož sledování jsem si i docela užil. Absolutně ujetá kombinace komedie a vlkodlačího hororu plná absurdních situací, zvráceného humoru, bizarních gore scén a erotiky. Takže jsem se na toto pokračování samozřejmě těšil. Lowell Dean mi mimochodem nedávno udělal radost i zombie záležitostí 13 Eerie, takže proč si sakra nepustit i tento film.

Už to sice nebyla taková sranda jako minule, ale i tak jsem se bavil. Druhý WolfCop nám totiž rovněž nabídne několik opravdu povedených bizarností a gore lahůdek, kvůli kterým stojí za to ho vidět. Asi nejlepší na tom všem je vskutku divoký vlkodlačí sex a závěrečný masakr na hokejovém stadionu. Co mi ale trochu vadilo, byl přídavek s přichystanou mimozemskou invazí v podobě ještěrčích Reptiliánů – potažmo jejich nepříliš povedený, gumový vzhled.

Hodnocení5
Pochvalu si kromě morbidity zaslouží především hudební doprovod. Ten patřil k tomu vůbec nejlepšímu, co nám zde bylo nabídnuto. Another WolfCop si tak zuby nehty udržel průměrnou úroveň, ale první díl se mi přece jenom líbil o něco více. Jestli se těším na trojku? Tak to každopádně! Pokud máte rádi tak trochu jiné filmy, mohli byste být spokojení i vy.
50%

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář