Torch (Puppet Master)


Jde o jednu z nejpodivuhodnějších loutek, které se v Puppet master objevily. O této loutce není známo moc informací, protože s ním producenti moc nepočítali, ale po skončení Puppet Master 2 zjistili, že loutka Torche se stala mezi diváky velice populární a dodnes patří mezi dvě nejoblíbenější postavičky celé série.

Andre Toulon ho přivedl k životu zhruba v polovině druhého dílu po ztrátě dvou loutek, aby tak zvýšil šanci na úspěch svých miláčků. Ten se mu poté odvděčil tím, že mu při vzpouře zasadil rozhodující úder. Torch má hlavu robota, svítící žluté (plamené) oči a slušivý žlutý obleček. Jako jediný ze všech loutek však nemá vůbec z nikým žádný soucit a každého ihned spálí. Jako zbraň totiž dostal do vínku hrozivý plamenomet, který má místo pravé ruky. Právě on se stal ve druhém díle mstitelem a sprovodil ze světa ženu, která spálila Leech Woman.

Kolem jeho postavy se však i v dalších dílech nadělalo docela dost povyku. Objevil se totiž i na plakátě ke čtvrtému dílu, ve kterém nakonec vůbec nehrát. Hned na to se ovšem objevil v pátém díle a po boku Six Shootera bojoval proti Totems. Přitom tyto dvě loutky z časového hlediska neměli nikdy potkat. Režisér Burr tak nadělal nejednu vrásku divákům, kteří si na něco podobného ovšem již u něj zvykli.

 

Objevil se v těchto dílech

  • Puppet Master II
  • Puppet Master 5: The Final Chapter
  • Curse of the Puppet Master
  • Puppet Master: The Legacy

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář