Freddy Krueger


Freddy Krueger se narodil jako nemanželské dítě v ústavu pro choromyslené v Elm Street. Jeho matka, hezká ale schyzofrenická dívka, byla znásilněna a jejím dítětem byl právě Freddy. Rodila ve velkých bolestech, dítě přišlo na svět zdravé, ovšem matka porod nepřežila. Freddy dospěl a našel práci jako školník na střední Sprigwoodské škole.

Ačkoliv působil jako řádný občan, měl pohnutou mysl a brzy si vybral první oběť. Zabitím malé dívenky Amy našel svůj smysl života. Policie se mu ale brzy dostala na stopu a Freddy se ocitl ve vězení. Díky bravurné obhajobě byl ale propuštěn na svobodu a vrátil se do své kotelny. To se nelíbilo rodičům obětí, kteří jedné noci vtrhli na Freddyho a celou kotelnu zapálii a Freddy, bez možnosti útěku, uhořel…

Všichni v Elm Street si mysleli, že ďábel je v pekle a že od něj mají nadobro pokoj. Ale zmýlili se. Freddy se vrátil, silnější a ještě více hladovější po krvi a hlavně po pomstě. Obyvatelům Elm Street tak nastala děsivá noční můra. Freddy nezabíjel fyzicky v realitě, ale vkrádal se do snů svých vyhlednutých obětí. Nejprve je krutě týral aby nakonec udeřil a probodl nebo rozřezal svoji oběť rukavicí s dlouhými břitvami.

Několikrát se podařilo poslat Freddyho zpět do pekla, avšak ten se vždy dokázal jako strašlivá noční můra vrátit…

Sdílejte článek

Nový komentář