Alan Feinstone, Dr.


Tohoto charismatického zubaře si zahrál Corbin Bernsen, který se objevil v obou dílech filmu z názvem The Dentist.

Doktor Feinstone má vlastní ordinaci, personál i spokojené pacienty. Osobní život se zdá být taky celkem v pořádku. Bohužel má i několik špatných vlastností, jako například chorobnou závislost na čistotě a pořádku, ale jeho největším problémem jsou deprese a občasné halucinace. Vše se však jednoho dne změní. Uvidí svou manželku při nevěře s čističem bazénu, a to nastartuje jeho šílenství. Nedokáže už rozeznávat realitu od halucinací a jeho zvrácená mysl začíná pracovat na plné obrátky. Nejprve se hrozným způsobem pomstí své ženě a poté obrátí pozornost k pacientům. Vše co k týrání a svým podivným zákrokům potřebuje má ve své ordinaci. Doktor Feinstone vám ukáže k čemu všemu se dá použít taková vrtačka, punčocháče, kleště i jiné nástroje. Potřebuje svět zbavit té hnusné špíny a plísně, která se vám usazuje na vašem chrupu. Bude to bolet, to si pište.

Doktor však udělá zásadní chybu, a to že sice dokáže své oběti velice nevybíravým a bolestivým způsobem usmrtit, ale z odstraněním těl si hlavu neláme. Proto se mu brzy na stopu dostanou policisté. Jeho jediným štěstím je, že jsou úplně neschopní. Ne všichni však pod jeho rukama zemřou. Občas se stane, že jeho halucinace jsou i perverzního rázu. Taková pacientka-herečka by o tom mohla vyprávět. Trocha rajského plynu a ani si nevšimnete, že vám někdo stáhl punčocháče. Jak už to tak, ale ve většině případů bývá, padouch byl nakonec dopaden a převezen na psychiatrickou kliniku. Jeho obětem to však život nevrátí.

Přesuneme se do druhého dílu. Doktoru Feinstonovi se podaří uniknout a usadí se ve vzdáleném malém městečku Paradise. Snaží se ovládat svoje šílené představy a celkem se mu daří, bohužel však za cenu vlastní krve. Dokonce se i zamiluje, ale jak později zjistí do zadané dívky. Všechno by možná bylo v pořádku (tedy rozhodně ne pro nás). Kdyby ho nezačal bolet zub a nevyhledal lékařskou pomoc u místního zubaře. Ten zákrok zkazil a záhadně umírá. Doktor Feinstone (nyní pod jménem Dr. Caine) zaujme jeho místo a začne ordinovat. Bohužel ho však někdo pozná a probudí v něm opět jeho zvrácenost. Šílený zubař tak začne zase řádit a kdoví, jestli ho dokáže vůbec někdo zastavit.

Zatímco  jednička byla nabitá ,,nechutnými scénami‘‘ a skvělými hláškami, tak dvojka se nesla místy až v nudném stylu. Dentistovo charisma však zcela ovládlo oba díly a právě tato postava je tím největším lákadlem na těchto filmech. Pokud nemáte rádi své zubaře a máte z nich strach, tak se na tyhle filmy vůbec nedívejte. Nikdy nevíte, kdy vašemu lékaři hrábne a udělá vám z vašich zubů fašírku.

Sdílejte článek

Solo ( profil autora )

Život je hořký. Bohudík!

Nový komentář