Prague Horror Cave


Společnost Noční bojovka s.r.o., která od roku 2016 pořádá na různých místech v Čechách venkovní hororové stezky odvahy pro dospělé, se rozhodla otevřít stálý podnik. Za tímto účelem byly využity prostory protiatomového krytu, který se nachází pod Univerzity hotelem na adrese Jeseniova 212 v Praze.

Před vstupem do temných chodeb si účastníci vyslechnou připravený příběh, který prohlídku odstartuje a kterého se stanou součástí. Následně v téměř neprostupné tmě prochází chodbami a vstupují do místností krytu, které jsou vyzdobené v hororovém stylu. Jednotlivé místnosti již osvětlené jsou. Ale jen do té míry, aby to neuškodilo očekávané atmosféře.

Samozřejmostí je, že na cestě se účastníci setkají s živými herci. Můžete se tak těšit na setkání tváří v tvář s těmi největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Jakým způsobem se vám podaří z jejich spárů vyváznout bude záviset především na vašem odhodlání a odvaze. Je na místě očekávat, že postavy budou velice kontaktní. Jejich úkolem je návštěvníky svým hereckým výkonem co nejvíce vyděsit. Doopravdy ale samozřejmě nikomu neublíží. Krom samotných herců se místo snaží děsit i pomocí různých efektů. Silně je to pocítit například v místnosti, která je vystrojená ve stylu prokletého dětského pokojíčku.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, prohlídkou provází příběh, který je s místem spojený. Úkolem tedy není pouze projít trasu od začátku do konce. Krom překonávání strachu při vstupování do neznáma, se účastníci také musí mít na pozoru a snažit se řešit lehčí úkoly, které z příběhu vyplývají. O únikovou hru se však nejedná, není potřeba bojovat s odemykáním zámků apod. Cesta je od začátku do konce vyznačena a skupinka se v každém případě nakonec dostane ven. Úspěšnost při plnění úkolů tak pouze rozhodne o tom, jak příběh nakonec dopadne.

Více vám předem neprozradíme. Přijďte se nechat vyděsit a užít si netradiční hororový zážitek. V Prague Horror Cave se těší na všechny návštěvníky těší.

www.praguehorrorcave.com
www.nocnibojovka.cz

Sdílejte článek

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář