Co je nového? Říjnové aktuality (2017)


Zveřejněn trailer k filmu Winchester: The House That Ghosts Built

Začátkem jara jsme přinesli zprávu o mysteriózním filmu dvojčat Spierigových s názvem Winchester, tedy celým názvem Winchester: The House That Ghosts Built. Nyní byl k filmu, v němž hlavní role ztvárňují Helen Mirren a Jason Clark, vydán teaser trailer.

 

 

 

 

Film se do kin dostane po novém roce, stane se tak v únoru a s největší pravděpodobností se představí i u nás.

Zveřejněn trailer k filmu The New Mutants

Film původně nazvaný X-Men: The New Mutants změnil svůj název na The New Mutants, přesto snímek pojednává o několika mutantech se zvláštními schopnostmi, kteří objevují svoje zvláštnosti, zatímco jsou drženi v tajném zařízení.

Jak je ale vidno z traileru, který byl k snímku vydán, můžeme se těšit na nějakou tu horrorovou atmosféru. Film zrežírovaný Joshem Boonem stojí na základě komiksu od Chrise Claremonta a Boba McLeoda, se scénářem si kromě režiséra pohrál i Knate Lee.

A koho v The New Mutants uvidíme? Maisie Williams, Anyu Taylor-Joy, Alice Braga, Charlieho Heatona nebo Happy Anderson.

Film se do kin – včetně těch českých – dostane v dubnu příštího roku.

Frankensteinova nevěsta v ohrožení?

Začalo to Mumií a mělo následovat Frankensteinovou nevěstou. Studio Universal pokračuje v plánovaném natáčení horrorových klasik monster movies v rámci série ‘Dark Universe’. Film Frankensteinova nevěsta měl do kin vstoupit 14. února 2019, z toho však sešlo. Náhradní datum zveřejněno nebylo, a dokonce se objevily i spekulace, že by měl být snímek (po)zastaven! Na to, zda do režisérského křesla skutečně usedne Bill Condon, tedy musíme počkat.

Zveřejněn trailer k seriálu Akta X

K hlavním představitelům seriálu The X-Files Muldera a Scullyové, tedy Davidu Duchovny a Gillian Anderson, se přidal Walter Skinner, tedy Mitch Pillegi a společně posílají na sociální síť Twitter řadu fotek z natáčení (na některé se podívejte níže).

Všichni však čekali na jedno – na trailer. Ten byl konečně vydán začátkem října na newyorském Comic-Conu.

Seriál se dostane ven v následujícím roce. Krom zmíněné trojice se do jedenácté řady vrátí Annabeth Gish (agentka Reyesová), William B. Davis (Muž s cigaretou) a nováčci z minulé série Lauren Ambrose (agentka Ensteinová) a Robbie Amell (agenta Miller).


Přečtěte si i dřívější novinky ohledně seriálu

Akta X se vrací na obrazovky
11. řada Akt X zná svoje scénáristy
Walter Skinner zpátky v Aktech X

Zveřejněn trailer k seriálu Ash vs Evil Dead

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Bruce Campbella! Ten se coby Ash Williams vrátí 25. února příštího roku na stanici Starz v rámci desetidílné třetí řady Ash vs Evil Dead.

V seriálu se krom Campbella objeví Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Arielle Carver-O’Neill a Linndsay Farris.

George A. Romero získal hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy

Podívejte se na ceremoniál, který proběhl 25. října. Škoda, že se toho mistr nedožil 🙁

Umberto Lenzi 6. 8. 1931 – 19. 10. 2017


19. října odešel do filmového nebe ve věku 86 let italský režisér a scénárista Umberto Lenzi. Do branže se dostal koncem padesátých let a filmování mu vydrželo několik úctyhodných desetiletí. Do horrorového žánru začal pronikat na začátku sedmdesátých let a do ‘naší’ branže se zapsal hned několika, dnes již kultovními snímky. Mezi jeho dílka patří například Sette Orchidee Macchiate Di Rosso (1972)Man From Deep River (1972)Mangiati VIVI (1980) (Sežrána zaživa)Cannibal Ferox (1981) (Ženy od hluboké řeky)Incubo Sulla Citte Contaminata (1980) (Velký útok zombies)Porte Dell’inferno (1989).

 

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Nový komentář