Co je nového? Lednové aktuality (2017)


 

 

 

 

Chceš si hrát? Zpráva pro fanoušky Chuckyho!

Pokud patříte mezi příznivce Ch. L. Raye, potažmo panenky Good Guy, tedy Chuckyho, zbystřete. O této kultovní postavě se totiž připravuje nový film. Prozatím jeho název zní Cult of Chucky a ven by se měl dostat na podzim. První klapka padla začátkem ledna a tým scénáristy a režiséra Dona Manciniho sdílel foto z natáčení. Ve snímku se objeví řada postav z předchozích dílů.

Připravuje se páté pokračování Sharknado

Nejúspěšnější série společnosti SyFy Network – Sharknado – se rozroste o další pokračování. Sharknado 5 s momentálním podtitulem Earth 0 by se měl objevit v létě 2017. Na internetu kolují i zvěsti o dalších dílech, které by měly vyjít v roce 2018 a 2019.

Seriál Bates Motel se blíží ke konci

Pátá a zároveň poslední série amerického seriálu Bates Motel se letos objeví na obrazovkách naposledy. Na stanici A&E se začne vysílat 20. února, a protože se seriál vysílal i u nás, jistě se i my dočkáme jeho premiéry. Televize zároveň sdílela sérii plakátů a trailer, které mají diváky nalákat. V hlavních rolích se opět představí Freddie Highmore a Vera Farmiga.

Drew Barrymore, Timothy Olyphant a zombie

Drew Barrymore a Timothy Olyphant se objeví v nové show internetové stanice Netflix s názvem Santa Clarita Diet. Jedná se o horrorovou komedii a naplánováno je třináct dílů, které byly natočeny pod taktovkou Victora Fresca. Seriál vstoupí na obrazovky 3. února a stanice vyslala do světa i upoutávku.

Trailer k filmu Rings

Ringu, Ring, druhý díl, další díl… a nejnovější Rings. Rings je dalším pokračování této frančízy, tedy té americké verze, která se po dvanácti letech vrací na plátna kin. Film vypráví příběh mladé ženy, jež dostane strach o svého přítele, který zkoumá legendu okolo tajemné videonahrávky. Ona se pro něj obětuje, aby ho zachránila, a přitom objeví něco děsivého – ve filmu je ještě jeden film, který nikdo předtím neviděl. Co se hereckého obsazení týče, pro fanoušky Naomi Watts máme špatnou zprávu, britská herečka se v třetím dílu neobjeví, a ani roli Samary si nestřihne Daveigh Chase. Ve filmu se představí Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Bonnie Morgan, Vincent D’Onofrio, Johnny Galecki nebo Laura Wiggins. Režisérem filmu se stal F. Javier Gutiérrez a film by se měl dostat do kin v únoru.

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

  1. Co je nového? Červnové aktuality - Horror.cz 1 července 2017 v 23:26

    […] V lednových aktualitách jsme vám přinesli zprávu o natáčení v řadě sedmého filmu o Ch. L. Rayovi, který se převtělil do panenky Chucky. Po šesti měsících je snímek Dona Manciniho, nazvaný Cult of Chucky, hotov a byl k němu zveřejněn trailer. Film vyjde 3. října na Blu-ray, DVD, digitální platformě. Ano, znamená to, že se do kin nedostane (pokud se tedy ještě něco nezmění). Ve filmu hrají Brad Dourif (jako hlas Chuckyho), Fiona Dourif, Jennifer Tilly, Alex Vincent, Michael Therriault či Elisabeth Rosen. […]

Nový komentář