Co je nového? Lednové aktuality (2018)


Zveřejněn trailer k filmu The Strangers 2: Prey at Night

A začneme pokračováním snímku The Strangers (2008). Druhý díl s názvem The Strangers 2: Prey at Night se chlubí dalším trailerem. O filmu, který se začne v tuzemských kinech promítat v polovině března, si můžete přečíst tadyzde.

 

 

 

 

 

Zveřejněn trailer k filmu Winchester

Milovníci tajemných domů, zbystřete! Film Winchester: The House That Ghosts Built s Helen Mirren v hlavní roli dostal plnohodnotný trailer. Film se v našich kinech objeví na začátku března, více si přečtěte v květnovýchříjnových aktualitách.

Zveřejněn trailer k filmu Slender Man

Slender Man znovu ožívá! Tentokrát v režii Sylvaina Whitea, který do svého projektu obsadil Joey King, Julii Goldan Telles, Annalisse Basso či Javiera Boteta. Scénář k filmu napsal David Birke. Film má premiéru v května, do české produkce vstoupí 17. května.

Pokud by vás téma Slender Mana zajímalo víc, můžete se podívát na dokument HBO, o němž jsme psali v listopadu 2016.

Zveřejněn trailer k filmu Hellraiser: Judgment, který se v kinech nakonec neukáže

Minulý rok na jaře jsme přinesli zprávu ohledně natáčení dalšího filmu s Pinheadem coby hlavní postavou. Nový Hellraiser s podtitulem Judgment se měl dostat do kin tentýž rok, plány se však, jak se dost často stává i velkým produkcím, změnily. Film se do kin nedostal, a co víc – ani nedostane. Diváci ho tak budou moct vidět doma z gauče, kdy 18. února vyjde na klasických platformách DVD či Blu-R a v digitální podobě.

Nyní tvůrci v čele s režisérem a scénáristou v jedné osobě Gary J. Tunnicliffem zveřejnili trailer. Ve filmu uvidíme Paula T. Taylora, Randyho Wayna, Alexandru Harris či Heather Langenkamp.

Přečtěte si recenze na předcházející díly

Hellraiser (1987)
Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)
Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)
Hellraiser: Pekelný jezdec (1996)
Hellraiser: Inferno (2000)
Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)
Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)
Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Zveřejněn trailer k filmu Truth or Dare

Produkční společnost Blumhouse Productions se na jaře vytasí s novým teenagerovským slasherem Truth or Dare, což se dá do našeho jazyka přeložit jako vadí, nevadí. Celkem známá hra tentokrát dostane mysteriozní nádech. Ve filmu hrají Tyler Posey, Violett Beane, Lucy Hale, Hayden Szeto či Aurora Perrineau. Režisérem filmu je Jeff Wadlow (Cry Wolf, 2005), který napsal spolu s Christopherem Roachem scénář. Truth or Dare dorazí nejprve do amerických kin, to se stane v dubnu, a v našich kinech se objeví měsíc na to, domácí produkce je naplánovaná na 10. květen.

Mrkněte na první trailer.

Pokud se pozastavujete nad jménem společnosti, ano, zakladatelem je úspěšný producent Jason Blum, jehož loňskými kousky jsou například Get Out, Amityville: The Awakening či Happy Death Day, a letos se představil s nejnovějším kouskem Insidious: The Last Key a krom nadcházejícího Truth or Dare by měly dorazit další horrorové snímky – The Purge: The Island (o něm ještě v článku padne řeč), Halloween a Delirium.

Zveřejněn trailer k filmu Ghost Stories

Už za pár měsíců do světových kin vkročí mysteriozní film Ghost Stories. V britském horroru, který napsali a zrežírovali Jeremy Dyson a Andy Nyman, hrají Martin Freeman, Alex Lawther, Paul Whitehouse či jeden z tvůrců, Andy Nyman.  Na britských plátnech kin se film představí v dubnu, do české distribuce bude nasazen 14. června.

Zveřejněn trailer k filmu Bad Apples

Snímek Bad Apples je jedním z řady tzv. home invasion kousků, které se letos objeví. Film pochází z dílny Bryana Coyna a hrají v něm Brea Grant, Graham Skipper, Andrea Collins či Danielle Reverman. Ke zhlédnutí v kinech nebude, bude k dostání pouze na VOD, tedy videu na vyžádání (angl. Video on Demand), což je systém, který umožnuje vybrat si film dle vlastního výběr a bez předepsaného televizního programu. Není vyloučené, že ho v budoucnu nasadí některá z českých televizních stanic na obrazovky.

Zveřejněn trailer k filmu Incident in a Ghost Land

Francouzský režisér Pascal Laugier (Saint Ange, Martyrs, The Tall Man) uvádí svůj další horrorový snímek. Centrem bude tajemný dům s nejrůznějšími cizími entitami. Incident in a Ghost Land vstoupí do kin 14. března. Datum české premiéry film zatím nemá. Ve filmu hrají například Mylène Farmer, Crystal Reed a Anastasia Philipps.

Zveřejněn teaser trailer k nové Očiště

Třicet vteřin trvající oznámení o novém filmu franšízy Purge je tady! Čtvrtý dýl je pojmenován The First Purge a půjde o prequel série, která ukáže, co vedlo k úplně první “očiště”.

O dalším pokračování jsme vás informovali hned několikrát, poprvé loni v dubnu, poté se některé věci změnily a naposledy jsme přinesli info v září.

Přečtěte si recenze na předcházející díly

Očista (2013)
Očista: Anarchie (2014)
Očista: Volební rok (2016)

Noví mutanti odloženi

Když byl loni na podzim vypuštěn trailer k filmu The New Mutans režiséra Joshe Boona, mnozí jej zařadili do svého listu nejočekávanějších horrorů roku 2018. Takoví lidé budou zklamáni – film se totiž objeví až v roce 2019, konkrétně 22. února. Přesný důvod uveden nebyl, nicméně dle četných spekulací za to může fakt, že v prosinci studio Disney koupilo 20th Century Fox, které je známo tím, že je na své nové snímky více než opatrné, a tím pádem se do velkých akcí netradičních filmů pouští pomalu.

Osmá řada American Horror Story

Po sedmé, politikou nabité sérii American Horror Story s podtitulem Cult, přichází producent a tvůrce celé franšízy Ryan Murphy s informacemi ohledně nacházející řady. Pravda, zas tolik těch novinek není, ale přesto se na ně pojďme podívat. Osmá řada se bude odehrávat v neupřesněné blízké budoucnosti, bude (mírně) sci-fi, ale žádné vesmírné civilizace nečekejte. Do seriálu také znovu naskočí Sarah Paulson, jež se v AHS poprvé objevila v jeho druhé řadě s podtitulem Asylum (2012).

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Nový komentář