Fabrika smrti na Slovensku


Po úspěchu hororu Hostel, který se odehrával na Slovensku, se naši „východní bratři” rozhodli natočit svůj první vlastní celovečerní slasher film Fabrika smrti.

Děj nás zavede do prostředí Tater, kde se (jak jinak) dostane skupinka mladých turistů do spárů psychopatického vraha, který jim z výletu udělá pořádný masakr. Tvůrci slibují, že film bude svérázným vysvětlením záhadných zmizení turistů v Tatrách.

Obsazení hlavních rolí je více než zajímavé. Uvidíme v něm například Jana Antonína Duchoslava, pro nás známého hlavně jako Vikyho ze Sněženek a machrů, nebo slovenského rapera jménem Rytmus.

Nezbytné úlohy zoufalých krasavic na útěku se zhostí Andrea Kerestešová, které se před nějakým časem snažili do kalhotek dostat dva jiní psychopati v Rafťácích a moje rudovlasá oblíbenkyně Táňa Pauhofová.

Celý masakr bude režírovat Gejza Dezorz. U nás jste mohli jeho práci vidět na některých dílech “Kriminálky Anděl, případně ve slovenské a mnohem úspěšnější obdobě kriminálních seriálů Mesto tieňov.

Jistou naději, že by film mohl nabídnout kvalitní podívanou, je jméno jednoho ze spoluscénáristů Agda Bavi Pain, který nedávno získal za svůj kriminální román Koniec sveta prestižní Velkou cenu za literaturu pro východní a jihovýchodní Evropu.

Sdílejte článek

Skypper ( profil autora )

Dlouholety fanda hororu. Mam rad hlavne horory s pribehem a spise duchariny a magii, na masakry me moc neuzijete.

Nový komentář