Co je nového? Zářijové aktuality (2020)


Bizár roku?

Film Bullets of Justice míří na VOD! Snímek byl promítán na festivalech, mj. si jej mohli vychutnat i diváci letošního Future Gate Festivalu v Praze, kde se promítal pod názvem Kulky spravedlnosti. Tento bizár bude k dispozici na VOD od 15. října. Film napsal Timur Turisbekov a Valeri Milev, který stojí i za režií. Ve filmu si zahráli Yana Marinova a Timur Turisbekov a s malou, leč výraznou rolí se ukázal i  Danny Trejo.

Nový snímek v našich kinech od Christophera Landona

Že vám jméno Christopher Landon nic neříká? Pokud řekneme Všechno nejhorší, možná budete vědět. Právě tento režisér a scénárista se po roce hlásí o slovo s novou horrorovou komedií Freaky. Ta se bude promítat i v našich končinách, a to pod názvem Slečna bestie. Stane se tak 3. prosince. Ve filmu hrají Kathryn Newton, Vince Vaughn nebo Alan Ruck.

Chcete se zasmát?

Pro ty z vás, kteří se chtějí u hororu spíše zasmát, máme tip na hororovou komedii z dílny Arielle Cimino a Jeffa Ryana. Mass Hysteria měl premiéru loni na americkém festivalu Salem Horror Fest a nyní míří na VOD a DVD. Ve filmu hrají například Jeff Ryan, Charlie Pollock, Michelle Veintimilla či Louis Cancelmi

Halloweenská párty, která se nepovede

Halloween je sice zábavný svátek, ale občas se věci mohou vymknout kontrole. Třeba tak jako ve filmu Halloween Party Jaye Dahla, který k filmu napsal i scénář. Film, v němž hrají např. Bradley Bailey, Scott Bailey nebo Jason Daley, vyjde už brzy na VOD, stane se tak 2. října.

Kousek z Francie

Pokud máte rádi francouzské snímky, nenechte si ujít film Anonymous Animals, který bude premiérově promítán na španělském festivalu Sitges, který se odehraje už v říjnu. Film napsal a zrežíroval Baptiste Rouveure a hrají v něm Thierry Marcos, Aurelièn Chilarski či Pauline Guilpain.

Vřískot nabírá na obsazení

Do dalšího pokračování legendárního Vřískotu nastoupí i Sidney Prescott neboli herečka Neve Campbell. Doplní tak hlavní dvojici Deweyho a Gail v podání Davida Arquetta a Courteney Cox.

Halloweenský seriál od Hulu

O letošním Halloweenu nabídne stanice Hulu seriálový kousek, vysoce očekávanou hororovou antologii Monsterland. Startuje se 2. října a k dispozici bude osm epizod. V seriálu se objeví Kelly Marie Tran, Jonathan Tucker či Kaitlyn Dever.

Zdroj: bloody-disgusting.com, imdb.com, csfd.cz, en.wikipedia.org
Zdroj fotky: facebook.com/theBulletsOfJustice

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář