Co je nového? Lednové aktuality (2023)


Smrtelné zlo se probudilo…

Režisér a scenárista Lee Cronin to rozjel! Irský filmař má na svém kontě prozatím jen pár jednohubek v podobě jednoho celovečeráku, několika kraťasů a seriálových epizod. Nyní vypustil bombu, která vypadá vážně dobře! Pravda, jde jen o trailer, ale když řekneme, že mezi producenty jeho nového filmu Evil Dead Rise patří Sam Raimi, Bruce Campbell a Robert Tapert, tak už to přece něco znamená!

Film uvidíme jako Smrtelné zlo: Probuzení i v našich kinech. Datum premiéry je stanoveno na 20. duben.

Jak uvádí společnost Vertical Ent., jež u nás snímek uvede: Smrtelné zlo: Probuzení přesouvá děj z lesů do města a vypráví zvrácený příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem, což je vrhne do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit.

Ve filmu hrají Gabrielle Echols, Morgan Davies, Nell Fisher, Alyssa Sutherland či Lily Sullivan.

Pokud byste se chtěli podívat na brutální dávku hororu a pokud máte youtube účet a jste 18+, mrkněte sem.

Návrat v roli upíra

Když si Nicolas Cage před více jak třiceti lety zahrál v upírské hororové komedii Polibek upíra, asi ho nenapadlo, že si jednou střihne samotného Drákulu. Avšak stalo se, a to ve filmu Renfield.

Tuto vtipnou upířinu v českých kinech uvede společnost CinemArt: Příběh Renfielda (Nicholas Hoult), Drákulova věčně oddaného a neustále ponižovaného služebníka. Renfield je nucen shánět pro svého historicky nejnarcističtějšího pána (Nicolas Cage) požadovanou kořist a splnit každý jeho příkaz, bez ohledu na to, jaké ponížení při tom zažívá. Ale teď, po staletích otroctví, Renfield zjišťuje, že existuje život i mimo stín tohoto Pána temnot. Kdyby jen dokázal přijít na to, jak ukončit svou závislost na jeho vůli.

Snímek Renfield režíroval Chris McKay a napsali jej Ryan Ridley a Robert Kirkman. V hereckém ansámblu se dále objeví Nora Lum, uměleckým jménem Awkwafina, Ben Schwartz nebo Adrian Martinez.

Premiéra je naplánovaná na 13. dubna.

Ari Aster představuje nový film

Líbily se vám filmy Děsivé dědictvíSlunovrat? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu! Tvůrce těchto kousků – Ari Aster – představuje zbrusu nový snímek Beau Is Afraid!

Světová premiéra je naplánovaná na 21. duben. Jestli se film objeví i u nás, zatím nevíme, ovšem vzhledem k tomu, že jeho předchozí kousky šly do tuzemských kin, očekáváme, že i Asterův třetí celovečerák by tam mohl zamířit.

Ve filmu hrají Joaquin Phoenix, Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan, Kylie Rogers nebo Parker Posey.

Medvídek Pú jinak

Medvídek Pú se vrací! Ale tentokrát to nebude pohádka pro dětičky, ale pořádně krvavá zábava pro dospělé! Podívejte se na trailer a posuďte sami.

Snímek Winnie the Pooh: Blood and Honey napsal a zrežíroval Rhys Waterfield a zahráli si v něm Craig David Dowsett, Chris Cordell, Amber Doig-Thorne, Maria Taylor či Danielle Scott.

Premiéra filmu se odehraje 15. února.

Home invasion v době covidu

Režisér John Hyams představil trailer ke svému novému kousku Sick. Ten měl premiéru 13. ledna, ovšem ještě před datem vydání byl zveřejněn trailer.

Děj se soustřeďuje na dvojici přátel, která se v době covidu uchýlí do domu u jezera. Myslí si, že trávit karanténu na takovém místě bude v pohodě, jenže to ještě netuší, že je začne terorizovat maskovaný maniak…

Na scénáři pracoval scenárista Kevin Williamson (Vřískot, Tajemství loňského léta, Fakulta).

Ve snímku Sick hrají Gideon Adlon, Bethlehem Million, Dylan Sprayberry nebo Marc Menchaca.

A jelikož už má Sick po premiéře, můžeme vám říct, jak se mu vede. Na Rotten Tomatoes dosáhl u diváků téměř sedmdesáti procent, více jak šedesát procent mu v tuto chvíli udělili diváci csfd a uživatelé imdb ho prozatím ohodnotili na 6.1 z 10. Počet hodnocení se pohybuje ve stovkách, resp. tisíců uživatelů, takže skóre vůbec není špatné.

 

Zdroj fotky: Vertical Ent.
Zdroje: Horror.cz, Bloody-disgusting.com, csfd.cz, imdb.com, CinemArt, Vertical Ent.

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář