Co je nového? Květnové aktuality (2019)


Nový film Alexandra Aji

První trailer k novému filmu Alexandra Aji je tu! Film Crawl se bude pod názvem Kořist promítat i u nás, a to od 11. července. Titulní roli vytvořila Kaya Scodelario.

 

 

 

 

 

 

 

První ochutnávka It 2 na světě

Jeden z nejočekávanějších hororů letošního roku se chlubí trailerem. It: Chapter Two/ To Kapitola 2  vstoupí do kin 5. září. Režie se ujal opět Andy Muschietti a scénáře znovu Gary Dauberman.

Kámen, nůžky….

Tom Holland představuje svůj nejnovější film Rock, Paper, Scissors (někde uváděný jako Rock, Paper, Dead). Film není určen pro kina, vychází 23. července na Blu-Ray, DVD a v digitální podobě. Ve snímku hrají například Michael Madsen, Maureen McCormick, Luke Macfarlane a Tatum O’Neal.

Komik v hororu

Herec Chris Rock, který je znám ponejvíce z amerických komedií, se připravuje na novou roli! Chystá se totiž znovuoživit zavedenou značku Saw. A podle všech informací to vypadá, že se o žádný vtípek nejedná. Rock přišel s nápadem na další film a podle něj rozpracují Pete Goldfinger a Josh Stolberg scénář. Režie by se měl ujmout Darren Lynn Bousman. Chris Rock bude jeden z producentů. Snímek by se měl dostat do kin v říjnu 2020.

John Carpenter oceněn v Cannes

Režisér, scénárista a skladatel John Carpenter získal na letošním ročníku festivalu v Cannes ocenění Golden Coach! Gratulujeme 🙂

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář