Co je nového? Červencové aktuality (2018)


Zveřejněn trailer k filmu Along Came the Devil

Nadpřirozený a se špetkou exorcismu. Hlavní hrdinku filmu Along Came the Devil posedne démon – a co se bude dít dál, to první diváci zjistí 10. srpna, kdy se film dostane do amerických kin a zároveň bude k dostání na VOD. V českých kinech se film ani jednou neohřeje.

Snímek režíroval Jason DeVan, který k němu dodal scénář, s nímž mu pomohli Heather DeVan a Dylan Matlock. Ve filmu hrají Jessica Barth, Matt Dallas, Sydney Sweeney či Madison Lintz.

 

 

 

Zveřejněn plakát a trailer k filmu Hurt

Z produkce Blumhouse Productions byl uvolněn trailer k filmu Hurt, jehož premiéra proběhla 26. července na filmovém festivalu Fantasia International Film Festival v kanadském Montrealu. Informace ohledně dalších promítání zatím nejsou známé.

Za režií stojí Sonny Mallhi, který napsal i scénář spolu se Solomonem Grayem. Ve filmu Hurt se objeví Emily Van Raay, Andrew Creer či Bradley Hamilton.

 

 

 

Zveřejněn trailer k filmu Slender Man

Jako možná satisfakce působí druhý trailer k filmu Slender Man, který se měl původně dostat do kin v květnu. Distributor Screen Gems premiéru přesunul na začátek srpna, do České republiky se pak dostane 23. srpna.

Za režií stojí Sylvain White, za scénářem David Birke. Ve filmu se představí třeba Joey King, Julia Goldani Telles, Javier Botet či Annalise Basso.

Zveřejněn trailer k filmu Overlord

Film s příměsí válečné tematiky. Snímek Overlord, který se bude v tuzemských kinech promítat zřejmě pod původním názvem, získal svůj první oficiální trailer. Spekulace tvrdily, že film Julia Averyho bude patřit do tzv. Cloverfield univerza. Na nedávném CinemaConu ale tuto informaci producent J. J. Abrams vyvrátil.

Overlord bude do kin nasazen v listopadu, v Česku konkrétně 22. 11.

Za režií stojí zmíněný Julius Avery, za scénářem Billy Ray a Mark L. Smith. Ve filmu se objeví Jovan Adepo, Wyatt Russell, Jacob Anderson či Pilou Asbaek.

Zveřejněn trailer k filmu Godzilla: King of the Monsters

Obří netvor se na plátnech kin objeví už poněkolikáté. V americké verzi ale Godzilla tentokrát nebude jediným monstrem, které se ukáže, cestu mu zkříží další tři giganti – Rodan (Radon), Mothra (Mosura) a King Ghidorah (Kingu Gidora).

Snímek s českým názvem Godzilla II: Král monster se má dostat do kin v květnu příštího roku a v České republice by se měl ukázat 6. června.

Režie se měl stejně jako před čtyřmi lety ujmout Gareth Edwards, ten však z časových důvodů musel odstoupit. Na jeho místo byl dosazen Michael Dougherty, který pracoval i na scénáři, za nímž dále stojí Max Borenstein a Zach Shields.

Ve filmu se objeví Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Bradley Whitford či Kyle Chandler.

Zveřejněn trailer k filmu Goosebumps 2: Haunted Halloween

Na jaře jsme přinesli aktualizovanou zprávu ohledně pokračování filmu Goosebumps (Husí kůže). Nyní společnost Sony Pictures Entertainment zveřejnila další informace.

Prvotně, podtitul filmu byl změněn ze Slappy Halloween na Haunted Halloween, nicméně to neznanemá, že bychom o Slappyho přišli. Naopak. V české distribuci je název celého snímku uveden jako Husí kůže 2: Ukradený Halloween.

Z původního lidského osazenstva se již žádná postava neobjeví. Dlouho se spekulovalo o Jacku Blackovi. Důvod jeho neobsazení ale bohužel není známý. A co je vůbec nejdůležitější, byl vypuštěn trailer.

První uvedení snímku se nemění, Husí kůže se objeví v říjnu. V České republice se tak stane 11. října.

Za filmem stojí Ari Sandel (režie) a Rob Lieber (scénář). Ve filmu se objeví Jeremy Ray Taylor, Madison Iseman, ken Jeong či Wendi McLendon-Covey.

Zveřejněn plakát k filmu The Nun

Očekávané „wanovce“ The Nun, která má již český název Sestra, jsme věnovali kousek červnových aktualit. Nyní sám James Wan na svém oficiálním Twitteru sdílel zbrusu novou fotografii plakátu.

Snímek však není čistou „wanovkou“ – na jeho realizaci se režisérsky podílel Corin Hardy a na scénáři Gary Dauberman společně s několikrát zmíněným Wanem.

Česká premiéra je naplánovaná na 6. září.

Zveřejněn plakát k filmu The Predator

Poster vytržený jak z fotky nějaké kostnice. Přesně tak vypadá nejnovější plakát, kterým se pyšní snímek The Predator, jenž bude v české distribuci uvedený jako Predátor: Evoluce.

Do režisérského křesla se posadil Shane Black, který k filmu napsal i scénář spolu s Fredem Dekkerem. O snímku, který je sequelem, si můžete přečíst v květnových aktualitách.

Česká premiéra je naplánovaná na 13. září.

Natáčení druhé části filmu It začalo

Když spisovateli Stephenu Kingovi vyšla v roce 1986 kniha To, asi by nehádal, že jedna z filmových adaptací bude jednou patřit k nejúspěšnějším filmům. Stalo se, horror To patří nejen k tomu nejlepšímu, co v roce 2017 spatřilo světlo světa, ale dokonce ve svém žánru sesadil z trůnu Šestý smysl a stal se nejúspěšnějším horrorem historie. Tedy alespoň prozatím.

Druhý díl na sebe nenechal čekat a po necelém roce od premiéry začalo natáčení. Níže se můžete podívat na fotku ze čtené zkoušky. Jelikož se děj odehrává 27 let po událostech, valnou většinu prostoru zastoupí dospělí herci. Do filmu se však vrátí i dětští představitelé.

Beverly Marsh: Jessica Chastain/Sophia Lillis
Bill Denbrough: James McAvoy/Jaeden Lieberher
Mike Hanlon: Isaiah Mustafa/Chosen Jacobs
Ben Hanscom: Jay Ryan/Jeremy Ray Taylor
Eddie Kaspbrak: James Ransone/Jack Dylan Grazer
Richie Tozier: Bill Hader/Finn Wolfhard
Stanley Uris: Andy Bean/Wyatt Oleff

V roli klauna Pennywise se opět ukáže Bill Skarsgård.

Pokračování nese název It: Chapter Two a čeští diváci se na něj mohou těšit od 5. září 2019. Režie se opět ujal Andy Muschietti, autorem scénáře je dle knihy S. Kinga Gary Dauberman.

Zveřejněn trailer k seriálu Castle Rock

Seriál Castle Rock sice začal běžet minulou středu, před touto premiérou však stanice Hulu, kde se seriál vysílá, stihla vydat plnohodnotný trailer. Více informací o „serošu“ si můžete přečíst v jarních aktualitách, kde jsme přinesli čerstvé informace.

 

 

 

 

 

 

Zveřejněn trailer k 9. sezóně seriálu The Walking Dead

Seriál The Walking Dead, který je v České republice vydáván pod názvem Živí mrtví i v komiksové podobě, odstartuje devátou sezónu 7. října. Počet epizod ještě zveřejněn nebyl.

Co však bylo zveřejněno, jsou jména herců, na které se fanoušci mohou těšit. Těmi jsou například Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Danai Gurira či Jeffrey Dean Morgan.

Představen byl i trailer, který si odbil premiéru na Comic-Conu v americkém San Diegu.

 

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář