Co je nového? Březnové aktuality (2017)


Tobin Bell v nejnovějším dílu Saw

Před sedmi lety oznámili tvůrci frančízi Saw její konec, uběhlo ale pár let a diskuze o dalším pokračování se rozpoutaly. O snímku, jehož název zní Saw: Legacy, máme konečně aktualizované info, jež se týká děje. Po sérii těl objevených všude různě po městě a značících, jak jinak, nějaký význam, všechno ukazuje na jednoho člověka – Johna Kramera, známého vraha, jemuž se přezdívá Jigsaw. Jenže ten je už téměř deset let mrtvý. Měl snad nějakého dalšího učedníka, který v jeho práci pokračuje?

Co se hereckého obsazení týče, Cary Elwes a Costas Mandylor se v pokračování neobjeví. Zato se tu, pravděpodobně ve flashbacích, objeví Tobin Bell. Z dalšího hereckého obsazení jmenujeme například Mandelu Van Peebles, Hannah Anderson, Brittany Allen nebo Shaquana Lewise. Saw: Legacy pochází z pera Joshe Stolberga a Peta Goldfingera, režii si vzali do rukou bratři Peter a Michael Spierigovi.Film by měl vstoupit do kin 27. října tohoto roku.

Premiéra žraločího filmu Meg odložena

V roce 1997 vydal americký spisovatel Steve Alten první díl čtyřdílné série Meg. O dvě dekády později se literární předloha dostává na plátna kin a zařazuje se tak po bok horrorů, ve kterých mají hlavní slovo žraloci. Ve filmu Jona Turtletauba si hlavní roli střihli Jason Statham, Ruby Rose, Rainn Wilson nebo Li Bingbing. Film Meg měl vstoupit do kin 2. března 2018, datum premiéry se ale nakonec posunulo na 10. srpen téhož roku.

 

 

 

Trailer k filmu IT

Po symbolických dvaceti sedmi letech se do kin dostává film It, tedy To, spisovatele Stephena Kinga. Novou adaptaci režíroval Andres Muschietti (Mama) a na scénáři spolupracovala trojice Cary Fukunaga, Chase Palmer a David Kajganich. V roli Pennywise se představí Bill Skarsgard, v dalších rolích pak Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Sophia Lillis, Jeremy R. Taylor nebo Javier Botet. Film by se měl dostat do kin na začátku září.

Trailer k filmu Rock Paper Dead

Nejnovější film režiséra Toma Hollanda (např. Fright Night, 1985, Child’s Play, 1988, Thinner, 1996) a scénáristů Kerryho Fleming a Victora Millera (Friday The 13th, 1980) – Rock Paper Dead – ještě finální datum vstupu do kin nemá, zveřejněn byl tak alespoň trailer. Ve snímku, který vypráví o propuštěném sériovém vrahovi, jehož pronásleduje vlastní minulost, hrají Luke Macfarlane, Jennifer Titus, Michael Madsen nebo Tatum O’Neal.

Zveřejněn další trailer k novému Vetřelci

O filmu Alien: Covenant už jsme psali v listopadových prosincových aktualitách. Přesto se o něm musíme zmínit zas. Tvůrci totiž do světa vyslali další trailer.

Zveřejněn trailer k filmu Lifeform

Někdy v letošním roce vyjde nový film režiséra Briana Schiava s názvem Lifeform. Jak název napovídá, těšit se můžeme na sci-fi nálož. Ve filmu hrají například Virginia Logan, Peter Alexandrou, Kate Britton nebo Joe Amato.

Audiokniha Mrtvá zóna

A Stephen King dnes ještě jednou. V roce 1979 vydal spisovatel King knihu s názvem The Dead Zone, tedy Mrtvá zóna. V roce 1983 přišel s první filmovou podobou režisér David Cronenberg, který do hlavní role obsadil Christophera Walkena. V roce 2002 se objevilo další filmové a dokonce i seriálové zpracování. A v letošním roce, konkrétně 25. dubna, se objeví první audiokniha. Knihu namluvil James Franco, pro kterého to byla nesmírná čest.

 

Sdílejte článek

sarka-sharkamellita-jandova ( profil autora )

Korektor, redaktor, správce FB

Nový komentář